Addvena karma

Addvena karma

Karma odgrywa niezwykle istotną rolę w kocim życiu. Musi być ona przede wszystkim odpowiednio dobrana, względem potrzeb i wymagań kota. Inną karmę powinniśmy wybrać dla małego kociaka, inną dla kota dorosłego, a jeszcze inną dla seniora. Podobnie, zdarza się, że koty mają swoje własne potrzeby, przykładowo są wysterylizowane lub posiadają wrażliwy żołądek, który nie akceptuje każdego rodzaju karmy. Jedno jest pewne, to jaką karmę wybierzesz, będzie mieć wpływ na prawidłowy rozwój twojego kota oraz utrzymywanie przez niego właściwej kondycji fizycznej. Tym samym, warto przemyśleć wybór karmy oraz dobrze się nad nim zastanowić. Jedną z najlepszych dostępnych na rynku karm dla kotów, którą warto wziąć pod uwagę, jest karma polskiej marki Addvena.

Karma tej marki została opracowana we współpracy z lekarzami weterynarii, zajmującymi się na co dzień dietetyką. Addvena karma ta składa się jedynie z naturalnych składników, pochodzenia zwierzęcego. Tym samym, zawiera w sobie różnego rodzaju białka zwierzęce, takie jak mięso, w tym mięso wieprzowe, wołowe, kacze, królicze czy jagnięcinę. Ponadto zawiera w sobie białka jaj kurzych oraz ryby. Składniki te występują zarówno w formie surowej, jak i suszonej. Zawiera ona również różnego rodzaju witaminy i minerały niezbędne w diecie kota, w tym tak potrzebną taurynę. W składzie karm marki Addvena, znajdują się również specjalnie wyselekcjonowane zioła, takie jak mniszek lekarski, pokrzywa czy rumianek pospolity, wpływające na procesy trawienne, które również są źródłem witamin i minerałów. Warto również wspomnieć, że w karmach tych znajduje się olej z łososia, zapewniający odpowiednią ilość kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6. Jest to niezwykle ważny składnik, biorąc pod uwagę, jego wpływ na odporność kota i wygląd jego sierści i pazurów. Dodatkowo w karmach tej marki zawarty został ekstrakt z małży. Ten ciekawy składnik zapewnia odpowiednią budowę chrząstki stawowej kota. Podkreślenia wymaga fakt, że karmy marki Addvena są produktami, które w ogóle nie zawierają w sobie zbóż, nieodpowiednich w diecie kota, które często wykorzystywane są do produkcji tańszych karm. Dodatkowo, w karmach tych nie są wykorzystywane ryż czy kukurydza, również zbędne w diecie kota.

Warto pamiętać, że dzięki temu, że Addvena to polska karma, cena jest bardzo atrakcyjna. Dobre opinie jakie można przeczytać np. w Internecie sprawiają, że jest to dobry wybór.

Podsumowując, karmy marki Addvena są doskonałym wyborem, jeżeli chcesz należycie dbać o jelita swojego mruczka. Zawierają one doskonały skład, który powstał jedynie z naturalnych składników pochodzenia zwierzęcego. Jak wiadomo, koty są zwierzętami mięsożernymi, więc ich dieta również musi być dietą wysokomięsną, aby mogły one pozostawać zdrowe. Dodatkowo, proces produkcji tej karmy pozwala na zachowanie wszystkich witamin i minerałów, występujących w specjalnie wyselekcjonowanych produktach, użytych do jej powstania. Zatem, jeżeli stoisz przed wyborem karmy dla swojego pupila, nie wahaj się i kup karmę marki Addvena. Możesz mieć pewność, że żołądek oraz podniebienie kota będą zadowolone.

Oto przykładowe linie karmy Addvena:

  • Addvena Life
  • Addvena Major
  • Addvena First Steps
  • Addvena Junior