Animonda Carny

Animonda Carny

Koty uwielbiają polowania- to chyba nie jest tajemnicą. Oprócz masy frajdy to po prostu forma  zdobywania pożywienia- rodzaj instynktu niezbędnego do przetrwania. Udomowione koty, szczególnie te niewychodzące rekompensują sobie część obrządku odziedziczonego po przodkach podrzucając, gryząc i drapiąc zabawki, czasem włączając w to właściciela.  W związku z tym,że zamknięty w domu łowca zdany jest na łaskę opiekuna-to na jego barkach spoczywa właśnie  konieczność zapewnienia pożywienia dla stada. 

W związku z tym, że w naturalnym środowisku koty żywią się praktycznie wyłącznie upolowaną zwierzyną, ważne jest, aby karma składają się w większości z mięsa, białka zwierzęcego, witamin i minerałów, ale nie w postaci warzyw skrobiowych, czy zbóż. Ze względu na odpowiednio wykształcone mechanizmy koty w większości przyzwyczajone są do trawienia wyłącznie mięsa. Ich organizmy trawią małe lub ogrniczone ilości owoców matki ziemi, tylko dlatego, że ich przodkowie na wolności mieli styczność z warzywami znajdującymi się w żołądkach swoich ofiar. 

W związku z tym warto zapoznać się z ofertą  Animonda Carny. Skład karmy oparty jest na wyłącznie świeżych składnikach. W każdej porcji znajduje się miks złożony w 70 % z  różnych części zwierzyny- tak jak w środowisku, gdy koty zjadają niemal całą ofiarę.. Dlatego w Animonda Carny znajdują się podroby takie jak serca, wątróbka, mięśnie- wszystkie wyżej wymienione to porządna porcja białka potrzebna pupilowi do prawidłowego funkcjonowania, które nierozłącznie związane jest z dobrym samopoczuciem zwierzęcia. Nie zawiera cukru, barwników, ani konserwantów.

Animonda Carny Kitten to pełnowartościowa karma dla kotów dorastających. Dobrze dobrane proporcje mięsa, bogatego w białko, oraz masa witamin, pozwalają kotu na zrównoważony rozwój i odpowiedni do wieku przyrost masy mięśniowej. Zbilansowana karma dostarcza dorastającemu pupilowi energię do odkrywania otaczającego go świata. Produkt zawiera naturalnie pozyskaną taurynę- czyli aminokwas odpowiedzialny za rozwój narządu wzroku, pracy serca oraz układu odpornościowego kota. Animonda Kitten- opinie na jej temat mówią same za siebie.

Animonda Carny Adult, jak sama nazwa wskazuje  jest natomiast mokra karmą przeznaczoną dla kotów dorosłych, To porcja zrównoważonych i pełnych naturalnego białka zwierzęcego przeznaczona dla kota w wieku od 1 do 6 roku życia. Podobnie jak reszta karm z serii Animonda Carny także ta konkretna pozbawiona jest zbóż, szkodliwych dla kociego układu trawiennego.  70% mięsa, specjalnie dobrana ilość białka, naturalnej tauryny i witamin wspierają zdrowy rozwój i zapobiegają otyłości. 
Karmy marki Animonda są przeznaczone dla kotów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Są lekkostrawne i łatwo przyswajalne. Z resztą nie będziesz w stanie przekarmić swojego pupila z karmą Animonda Carny- opinie i doświadczenia wymieniane pomiędzy użytkownikami grup zrzeszających właścicieli uroczych czworonogów jak Twój wspominają o wygodnym porcjowaniu, w przypadku tej właśnie karmy. Produkty te dostępne są w różnych wariantach smakowych.

Linie produktów: