Catsan

Catsan

Catsan jest producentem higienicznych ściółek do kocich kuwet. Ich produkty są bezpieczne dla zwierząt, nie zawierają azbestu, wybielaczy i innych szkodliwych substancji. Granulki są delikatne, nie przyklejają się do wrażliwych kocich łapek i nie podrażniają ich skóry. Żwirek Catsan gwarantuje nam czystość w kuwecie oraz komfort kota.

Catsan ma w swojej ofercie kilka rodzajów żwirku. Oto one:

Catsan Natural żwirek zbrylający się

Jest to naturalny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska żwirek. Wyprodukowany w 100% z włókien roślinnych, ulega całkowitej biodegradacji. Grudki można łatwo usunąć za pomocą łopatki, a następnie wyrzucić do pojemnika na odpady organiczne. Żwirek jest bardzo chłonny, wyjątkowo szybko wiąże brzydkie zapachy i tworzy trwałe bryłki, które skutecznie ułatwiają sprzątanie. Ma naturalny, przyjemny aromat,  zapewnia nieustanną świeżość w pomieszczeniu, w którym znajduje się kuweta. Granulki są małe i delikatne – nie podrażniają łap kota.

Catsan Hygiene żwirek higieniczny

Żwirek w postaci małych, białych granulek o niesamowitej chłonności. Został wyprodukowany z naturalnego wapienia i piasku kwarcowego, które nadają biały kolor bez potrzeby stosowania sztucznych, niebezpiecznych substancji wybielających. Grudki chłoną płyny niesamowicie szybko, przez co zwalczają nieprzyjemne zapachy jeszcze przed tym, jak zdążą one powstać. Idealny granulat wspierający utrzymanie czystości i pozbycie się brzydkich zapachów z kociej toalety.

Catsan Active Fresh żwirek zbrylający się

Żwirek o przyjemnym zapachu aktywowanym podczas kontaktu z wilgocią – a więc wcześniej niż zdążą się pojawić brzydkie zapachy . Zawiera naturalną glinkę i węgiel aktywny, który charakteryzuje się wysoka porowatością i dużą powierzchnią czynną. Sprawia to, że ten zbrylający się żwirek jest niesamowicie chłonny i szybko działający. Nie kurzy się i jest odpowiedni dla alergików. Po zbryleniu powstają małe i trwałe grudki, które są łatwe w czyszczeniu.

Catsan Ultra żwirek zbrylający się

Gliniany żwirek, który zbryla się w 100% zapewniając niezwykłą  wydajność. Szybko wchłania wilgoć i tworzy małe, zwarte grudki ułatwiające sprzątanie. Nie zawiera żadnych substancji poprawiających zapach, sprawdzi się dla kotów które nie przepadają za perfumowanymi żwirkami.

Catsan Naturelle Plus żwirek naturalny

Niezbrylający się żwirek wykonany z naturalnych włókien drzew iglastych. Włókna te, specjalne drzewne esencje oraz naturalnie niskie pH sprawiają, że żwirek jest nawet trzy razy bardziej chłonny i skuteczniej pomaga zwalczać nieprzyjemne zapachy niż inne, tradycyjne żwirki niezbrylające się. Jest on w 100% biodegradowalny i przyjazny środowisku, można go kompostować. Nie kurzy się, więc jest idealny dla alergików. Dba o delikatne kocie łapki i nie podrażnia ich.

Catsan Smart Pack mata ze żwirkiem

Innowacyjny zestaw składa się z maty filcowej i higienicznego żwirku. Ułatwia czyszczenie kuwety, ponieważ jej dno zawsze pozostaje czyste. Filc bardzo szybko absorbuje płyny, a więc żwirek dłużej jest suchy, a zapachy nie wydobywają się na zewnątrz. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie – 2 maty mają porównywalną wydajność do 30l zwykłego żwirku niezbrylającego się.