Concept for Life

Concept for Life

Karma Concept for life to odpowiednio zbilansowany pokarm, dbający o specjalne potrzeby kota w zależności od jego wieku i stanu zdrowia.  Receptura opiera się najnowszych badaniach naukowych i dostarcza kotu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jest bezzbożowa, a zamiast ciężkostrawnej pszenicy stosuje ryż. W przypadku karmy Concept for life dla kotów, opinie również zachęcają do wypróbowania jej w diecie swojego kota, ponieważ jest zróżnicowana, zdrowa i bardzo smaczna.

Jest dostosowana do indywidualnych potrzeb kota i bierze pod uwagę jego wiek, wielkość, rasę oraz specjalne wymagania zdrowotne.

Concept for Life Kitten – dobrze zbilansowana karma dla kociąt poniżej 1 r.ż. oraz kocic w ciąży lub karmiących. Dzięki wysokiej zawartości lekkostrawnych białek oraz witamin i minerałów, zapewnia prawidłowy rozwój kociąt oraz pokrywa zwiększone zapotrzebowanie energetyczne. Zawiera dużo witamin i  przeciwutleniaczy, które dbają o naturalną odporność. Odpowiednia proporcja wapna i fosforu oraz zawartość witaminy D korzystnie wpływa na rozwój kości i zębów. Dodatek cynku i kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 pozwala kotu cieszyć się piękną skórą i sierścią. Specjalna formuła X, zawarta w recepturze tej karmy, zapewnia kociętom wszystkie najważniejsze składniki odżywcze, a wzbogacenie jej o ekstrakt z juki pozwala uniknąć nieprzyjemnych zapachów w kociej toalecie.

Concept for Life Adult All Cats – pełnoporcjowa karma dla kotów dorosłych, która dzięki zawartości wszystkich niezbędnych składników odżywczych, pozwala kotu cieszyć się zdrowiem i witalnością. Odpowiednia wartość energetyczna pomaga kotu zachować prawidłową masę ciała. Do karmy dodano naturalne włókna roślinne, które zapobiegają tworzeniu się kul włosowych. Zawartość DL-metioniny hamuje powstawanie kamieni moczowych, co jest częstym schorzeniem u kotów. Odpowiednie ilości kwasów tłuszczowych, witamin, minerałów i białek dbają o skórę i sierść kota, a także o jego kości i stan uzębienia oraz niwelowanie przykrego zapachu odchodów. Karma zawiera również niezbędną taurynę, która wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca i oczu.

Concept for Life karma dla kota – opinie

Concept for Life opinie ma wyjątkowe dobre, co nie jest niespodzianką. Duża zawartość świeżego mięsa w karmie oraz jej naturalny skład są największym plusem. Jest dostosowana do różnych potrzeb kota, a więc dobrze wpływa na jego zdrowie na każdym etapie życia i podczas każdej choroby. Karma jest również chwalona za niesamowity smak, któremu nie może się oprzeć żaden futrzak. Właściciele kotów zwracają uwagę również na dostępność karm weterynaryjnych Concept for Life Veterinary, które są opracowane przez ekspertów i przystosowane do wszystkich najczęściej występujących chorób.

Concept for Life skład

Karmy Concept for Life wyróżnia bardzo duża zawartość białka oraz brak dodatku pszenicy – zamiast niej występuje lekkostrawny ryż. Karma jest wzbogacona o olej z łososia i jajka. Zawiera naturalne źródła niezbędnych witamin i minerałów, m.in. witamin A, B, C, D, E, cynku, żelaza, biotyny, niacyny, jodu, selenu itp. Zawiera również niezbędną dla kota taurynę.