Cosma – karma i inne produkty dla kota

Cosma – karma i inne produkty dla kota

Każdy opiekun kota zawsze stara się wybierać najlepsze jakościowo produkty dla swojego kota. Niezwykle istotną kwestią jest dobór odpowiedniej karmy dla kotów, tak aby zawierała ona właściwy skład. Tym samym, wybierając karmę dla swojego mruczka przede wszystkim musisz czytać etykietę oraz dokonać analizy produktów tam podanych. Pamiętać należy, że koty są zwierzętami mięsożernymi, które do prawidłowego rozwoju oraz utrzymania zdrowia potrzebują głównie mięsa. Dlatego też, najlepszy pokarm dla twojego kota powinien zawierać w sobie jak najwięcej tego składnika, jednocześnie nie mając w sobie zbóż – nieodpowiednich dla kociej diety. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem karmy uzupełniającej dla swojego pupila, warto rozważyć wybór produktów marki Cosma, które posiadają wskazane powyżej cechy.

Karmę dla kotów tej marki można podzielić na kilka podstawowych linii produktów, na które składają się: Cosma Original, Cosma Thai, Cosma Glory, Cosma Snackies XXL oraz Cosma Soup. Powyższe linie produktów dostępne są również w pakietach mieszanych, przykładowo zawierających w sobie dwa produkty z poszczególnych linii. Na początek można również zdecydować się na pakiet próbny, aby zobaczyć, czy nasz mruczek będzie chciał je spożywać. Warto pamiętać, iż są to karmy uzupełniające dietę kota. Zawartość mięsa w powyższych produktach utrzymywana jest na poziomie od 34% do 48%. Mięso użyte do ich produkcji jest zawsze najwyższej jakości. Przechodzi ono tzw. proces liofilizacji, będący delikatną obróbką mięsa, gdzie za pomocą obniżonego ciśnienia, usuwana jest woda z zamrożonej żywności. Tym samym mięso zatrzymuje wszystkie zawarte w nim wartości odżywcze oraz oryginalny smak, co z pewnością doceniają podniebienia mruczków. Oprócz mięsa, do produkcji karm Cosma wykorzystywane są ryby, takie jak łosoś, tuńczyk czy sardynki. Dodatkowo, produkty te zawierają niezbędne witaminy oraz minerały, potrzebne w diecie kota. Karmy te oferowane są głównie w wygodnych do używania puszkach o różnej pojemności – 85g, 170g oraz 400g. Zaleca się, aby podawać je kotu w temperaturze pokojowej. Po otwarciu puszek, należy przechowywać je w lodówce oraz koniecznie zużyć w przeciągu 24 godzin, od otwarcia.

Co istotne, karmy marki Cosma zawierają w sobie jedynie naturalne składniki o bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo do ich produkcji nie zostały wykorzystane żadne wzmacniacze smaku, konserwanty, sztuczne barwniki czy środki aromatyzujące. Karmy te nie zawierają również zbóż, niewłaściwych dla kocich żołądków. Zatem stosując produkty tej marki, nie musisz obawiać się, że twojemu koty dostarczane są powyższe składniki.

Karmy marki Cosma są idealnymi karmami uzupełniającymi dietę kota. Jeżeli zdecydujesz się na wybór tych produktów, możesz mieć pewność, że zapewniasz swojemu pupilowi wszystko, co najlepsze.