Drapaki i legowiska Natural Paradise

Drapaki i legowiska Natural Paradise

Nasze koty uwielbiają wszystko drapać, ostrzyć swoje pazurki na naszych kanapach i fotelach, chować się w różnych zakamarkach mieszkania i wylegiwać się całymi dniami na miękkich poduchach. Warto zaopatrzyć się w produkty, które są przeznaczone specjalnie do zaspokajania tych kocich potrzeb. Natural Paradise ma w swojej ofercie wszystko, co jest potrzebne kotu do spełnienia jego marzeń – drapaki, wieże, legowiska, hamaki, domki.

Czym wyróżnia się Natural Paradise

  • Najlepsze gatunkowo materiały, które nie stanowią zagrożenia dla naszych pupilów – ekologiczne drewno, które otoczone jest naturalnym sznurkiem sizalowym. Kot może je drapać, podgryzać i absolutnie nie odbije się to negatywnie na jego zdrowiu.
  • Wysoka jakość produktów nie tylko pod względem stosowanych do produkcji materiałów, ale również w aspekcie wytrzymałości – zabawki są niezwykle odporne na zniszczenia.
  • Szerokie słupki, duże podstawy, które zabezpieczają przed chwianiem się i utrzymują stabilność.
  • Różne sposoby mocowania akcesoriów  – np. do sufitu, do ściany.
  • Prosty montaż niewymagający używania specjalnych narzędzi.
  • Łatwe czyszczenie – wszystkie poduszki są przymocowane na rzepy zabezpieczające przed ślizganiem – wystarczy je zdjąć i wyprać (w temperaturze do 30 stopni).
  • Neutralne kolory i ciekawe kształty dopasowane tak, aby stanowiły ozdobę mieszkania.

W ofercie Natural Paradise możemy znaleźć m.in.  różnego rodzaju drapaki dla kotów – słupkowe, mocowane do sufitu lub do ściany, z legowiskami, z jaskiniami, posiadające dodatkowe piłeczki do zabawy. Na uwagę zasługuje drapak XL Premium Edition – dwusłupkowy, posiada dwa wygodne legowiska oraz dwie mniejsze pluszowe platformy, na których kot może się wylegiwać. Na niższym słupku znajduje się obita drewnianymi listewkami jaskinia. Dodatkowo drapak ma kilka wiszących, pluszowych piłeczek do zabawy. Grube, stabilne słupki dają kotu dużą powierzchnię do ostrzenia pazurków.

Uznaniem cieszy się również legowisko Natural Paradise, które można przymocować do ściany. Koty uwielbiają spać na podwyższeniu, skąd mogą obserwować wszystko dookoła. W tym przypadku wysokość i położenie możemy dostosować do naszego mieszkania poprzez umocowanie legowiska do ściany. Posiada ono dużą platformę, wyłożoną grubą, pluszową poduszką, którą oczywiście da się zdjąć odczepiając rzepy i wyprać.

Koty lubią również wieże, czyli kilka kryjówek ustawionych pionowo jedna na drugiej, np. Natural Paradise Prison Break. Jest ona półotwarta, z jednej strony posiada drewnianą ściankę wykończoną sizalem do drapania,  a z drugiej drewniane kraty, które pozwalają kotu na obserwowanie swojego królestwa. Składa się z trzech kryjówek – dwie kryte i jedna otwarta na samej górze stanowiąca doskonałe legowisko. Wszystkie oczywiście wyłożone miękkimi poduszeczkami, aby naszemu kotu było jak najwygodniej.

Warto zwrócić uwagę również na uroczy i przytulny domek dla kota – Natural Paradise Puzzle. Jest to drewniana budka do samodzielnego montażu, na której dachu znajduje się mięciutkie legowisko. Domek posiada dwa wejścia oraz dwie miseczki przymocowane po zewnętrznej stronie.

W ofercie Natural Paradise nie zabrakło też pojedynczych, prostych drapaków, hamaków, poziomych drapaków stanowiących równocześnie legowisko, wędek do zabawy i innych akcesoriów wartych uwagi!