Dropsy dla kota – jakie smakołyki dla kota wybrać?

Dropsy dla kota – jakie smakołyki dla kota wybrać?

Kot bardzo lubi zabawę podczas której wydobywa smakołyki z zabawek. Można do tego celu wykorzystać nie tylko suche chrupki, czy chrupki z pasztecikami wewnątrz, ale również dropsy dla kota. Mamy tu do wyboru różne rodzaje i różne smaki. Zatem, jakie smakołyki wybrać dla swojego kota?

Snaki dla kota z witaminami

Już od pierwszych miesięcy życia kota warto stosować suplementację witaminami. Doskonale sprawdzą się smakołyki dla kota wzbogacone o wapń, taurynę, witaminy i l-karnitynę. Dzięki nim można zapewnić kociakowi zbilansowaną dietę, która gwarantuje prawidłowy rozwój, a także wzmocnić jego kości i zęby, dzięki wzbogaceniu w wapno, a także serce i wzrok, dzięki taurynie. Kolorowe dropsy są atrakcyjne dla kociąt, które chętnie się nimi bawią i próbują, wszak kociak podobnie jak małe dziecko otaczający świat bada organoleptycznie.

Dropsy dla kota wzbogacone w trawę – zapobiegają gromadzeniu się kłaczków w żołądku

Kłaczki gromadzące się w żołądku i zbijające się w kule powodują znaczny dyskomfort trawienny u każdego kota. Pojawiają się wymioty, a często i zaburzenia apetytu. Zatem, aby temu zapobiec warto wzbogacić dietę kota o dropsy z trawą, które wspomagają usuwanie kul włosowych i zapobiegają zaparciom u kotów. Zawierają jedynie wyselekcjonowane trawy zawierające cenne dla kotów składniki odżywcze i niezanieczyszczone herbicydami.

A może chrupiące paszteciki z pysznym nadzieniem?

Nie samymi dropsami kot żyje, dlatego poza tymi na odkłaczanie z trawą, czy miętowymi, bądź serowymi można wybrać dla niego chrupiące paszteciki, czyli mięsne kąski zamknięte w chrupkiej otoczce zawierającej cenne mikroelementy między innymi dla zdrowych zębów. Takie przysmaki pokocha każdy kot, gdyż są czymś pomiędzy pokarmem suchym i mokrym. Jeśli Twój kot wybitnie nie chce jeść pokarmów mokrych z puszki, to spróbuj podawać mu chrupiące paszteciki, być może wtedy szybciej przekona się do mokrej karmy.

Wyjątkowe przysmaki dla małych i dużych kotów, czyli pasty i jogurty, które można podawać także z dropsami

Każdy kot uwielbia mleko, ale nie tylko mleko dla kota warto podawać, a także mleczne przetwory, np. jogurty, zwłaszcza dla kociąt i kotek karmiących. Zawierają cenne składniki odżywcze, przede wszystkim wapń, a ich gęsta konsystencja bardzo kotom odpowiada. Do jogurtu możesz zresztą dodać kilka dropsów i w ten sposób urozmaicić koci posiłek. Dropsy
możesz podawać kotu również z pastą słodową, która świetnie wspomaga trawienie. Jest wiele smakołyków, które warto podawać, jednak dropsy absolutnie powinny znaleźć się w szafce z kocimi smakołykami. Świetnie pasują również do mlecznych przekąsek dla kota. Warto wybierać te wyselekcjonowane i najlepsze produkty, które zostały przebadane i przetestowane. Dzięki temu masz pewność, że podajesz kotu to, co najlepsze.