Drzwiczki dla kota z czytnikiem mikrochipów – opinie

Drzwiczki dla kota z czytnikiem mikrochipów – opinie

Dla wielu właścicieli kotów wolno żyjących czy korzystających z przydomowego ogrodu problemem są ich częste wyjścia z domu, nierzadko o bardzo różnych porach, w tym w godzinach nocnych. Zastosowanie drzwiczek w drzwiach wydaje się rozwiązaniem nie zawsze bezpiecznym, a ponadto wpływającym na zwiększenie mostków termicznych w domu, ze względu na to, że takie drzwiczki są ruchome. Jednak nie każde działają w ten sposób, znaczenie lepszym rozwiązaniem, sprawdzającym się w naszych warunkach klimatycznych są drzwiczki dla kota z czytnikiem mikrochipów. Warto poznać opinie o tym innowacyjnym produkcie.

Opinie o drzwiczkach dla kota z czytnikiem mikrochipów

Pani Krystyna bardzo cieszy się z udanego zakupu. Nie sądziła, że drzwiczki będą działać tak dobrze. Jak mówi: “Kot nauczył się korzystania z drzwiczek jeszcze tego samego dnia. Nie mam obaw o to, że jakiś obcy kot wejdzie do mojego domu przez drzwiczki, gdyż po wejściu mojego kota automatycznie się blokują. Do tego działają tylko na jego mikrochip.”. Pan Andrzej z kolei zwraca uwagę na solidne wykonanie tego rodzaju akcesorium: “Drzwiczki są naprawdę świetnie wykonane i można je idealnie dopasować do drzwi. W naszym przypadku były to drzwi dzielone z przeszkleniami wykonywane na wymiar specjalnie pod drzwiczki dla kota, zatem montaż był banalnie prosty. Jednak nawet w już użytkowanych drzwiach, takie drzwiczki można zamontować wystarczy wyciąć odpowiedni otwór. Nie potrzeba dodatkowej izolacji, a drzwiczki nie przepuszczają chłodu z dworu, co jest bardzo istotne. Kot jest bardzo zadowolony, bo może wychodzić kiedy chce”. Swój zachwyt nad drzwiczkami z mikrochpiem wyraża również pani Barbara, właścicielka czterech kotów: “Produkt jest świetny, gdyż można zaprogramować do 32 mikroczipów. Moje koty korzystają z drzwiczek codziennie i nie ma problemu z nierozpoznaniem mikroczipa. Dwa koty mają wszczepione mikroczipy, a dwa korzystają z mikroczipów na obróżkach i nie ma żadnych problemów z zacinaniem się mechanizmu. Do tego nie muszę już wstawać w nocy, kiedy koty najczęściej chcą wyjść na zewnątrz. Dzięki drzwiczkom czują się jeszcze bardziej niezależne i to im bardzo odpowiada.”

Jak widać produkt spełnia oczekiwania i właściwie trudno znaleźć negatywną opinię. Wszyscy kociarze są zachwyceni produktem i chętnie polecają go innym. W ten sposób można również zapewnić kotu swobodę pod naszą nieobecność, a jednocześnie nie trzeba obawiać się włamania. Jak wiadomo zdarzały się takie sytuacje w przypadku klasycznych drzwiczek dla kota, a wybierając model z automatycznym zamknięciem na mikrochip można czuć się bezpiecznie i zapewnić swobodę swojemu kotu. Wśród wielu rodzajów drzwiczek dla kota z mikrochipem z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.