Felix karma dla kota

Felix karma dla kota

Koty to urodzeni łowcy. W związku z tym, że większość populacji tych małych drapieżników została udomowiona, nasi pupile w kwestii żywienia są niemal całkowicie zdani na ludzi. W związku z tym każdy kocic rodzic powinien zwracać uwagę na to co serwuje swojemu ulubieńcowi na co dzień. Nieodpowiednie, niedobrane i mało wartościowe jedzenie, może poczynić spustoszenie w maleńkim organizmie, co przekłada się na samopoczucie, jakość oraz długość życia zwierzęcia.

Karma dla kota Felix to jeden z najbardziej popularnych produktów spożywczych dla zwierząt. Nic dziwnego skoro produkty tej marki dostępne są w tak wielu wyszukanych smakach, czy formach, aby zadowolić najbardziej wybredne koty, w każdym wieku.  Zastanawiasz się- czy karma Felix jest dobra dla zdrowia Twojego ulubieńca? Oczywiście, że tak tworzy się ją z najwyższej jakości produktów spożywczych, które spełniają wszelkie normy- nawet te, które niezbędne są w przypadku żywności dedykowanej dla ludzi. 

Karma Felix nie zawiera sztucznych barwników i daleko jej do niskiej jakości wypełnionych konserwantami pseudo przysmaków dla kotów. Mimo swojej niskiej ceny każde opakowanie prócz symfonii smaków i aromatów zawiera pełnowartościowe i wysokiej jakości produkty. Zdrowe i odpowiedzialne żywienie czworonogów, to część odpowiedzialności jaką ponoszą dumni opiekunowie i w wypełnianiu tych obowiązków pomaga im właśnie Felix. Karma zawiera witaminę A oraz D3, które gwarantują zdrowy wygląd sierści pupila. 

Dla wielu, szczególnie początkujących kocich rodziców zagwozdkę stanowi nie tylko marka, rodzaj, czy smak jedzenia dla kota,  ale także samo nakładanie posiłków. W obawie o dobro kota nadopiekuńczy właściciele często nakładają im zbyt duża ilość jedzenia, przez co kot przybiera zbędne kg. Dlatego właśnie powstały produkty Felix. Karma mokra dostępna jest w formie saszetek lub pasztecików, które ułatwiają porcjowanie jedzenia i są bardzo wygodne do przechowywania.

Codziennie zaskakuj swojego pupila szeroką gama smaków, w których dostępna jest  karma Felix. Skład saszetek z przepysznymi kawałkami mięsa dodatkowo wzbogacony został w witaminy i minerały potrzebne dla zrównoważonego rozwoju kota. w zależności od wybranego przez ciebie smaku Twój kot może cieszyć się smakiem ulubionych ryb, drobiu, czy wołowiny. Zawiera również białko niezbędne przy budowaniu tkanki mięśniowej domowego drapieżnika. 

Kompletowanie kociej wyprawki nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę frazę Felix karma dla kota. Tanio, dobrze i zdrowo- to właściwie synonim nazwy marki, której ufają troskliwi właściciele kotów w całej Polsce. Mięsne przysmaki skąpane w soczystej i aromatycznej galarecie- to spełnienie marzeń każdego czworonożnego łasucha. Gdyby Twój kot umiał mówić, z pewnością poprosiłby cię o dokładkę specjału jakim jest karma Felix. Opinie zadowolonych klientów i ich zdrowych podopiecznych mówią same za siebie. Oprócz pojedynczych saszetek karma felix dla kota dostępna jest również w korzystnych cenowo zestawach. 

Inne produkty Felix: