Gdzie kupować produkty dla kotów?

Gdzie kupować produkty dla kotów?

Akcesoria dla kotów kupić można w stacjonarnych sklepach zoologicznych, dużych hipermarketach, dyskontach lub Internecie. Ostatnia z opcji od lat zyskuje coraz więcej zwolenników, szczególnie w ostatnich ciężkich czasach. Sklepy, w których produkty dla kota nabyć można on-line przewyższają te tradycyjne w kilku istotnych kwestiach.

Po pierwsze wygoda

Żwirek, worek z karmą, przy okazji inne zakupy i ledwo doniosłaś te przeklęte siatki do domu? Jednak musiałeś wrócić drugi raz do samochodu, po resztę zakupów, z uwagi na ciężki wór wypchany betonitem? Właśnie tego pozwalają uniknąć zakupy w sklepach dla zwierząt on-line. Raz na zawsze spadnie z ciebie obowiązek dźwigania żwirku i karmy. Dodatkowo jeśli rzuci ci się w oczy jakaś fajna oferta możesz skorzystać z promocji i zamówić na zapas- nie przedźwigniesz się!

Po drugie większy, lepszy wybór

Internetowe sklepy z akcesoriami dla zwierząt mają znacznie szerszą ofertę niż te stacjonarne. Podczas zakupów on-line możesz także zasięgnąć dokładnych informacji na temat składu danej karmy lub porównać opinie innych właścicieli na temat skuteczności, któregoś z preparatów na pchły i kleszcze lub poczytać ich wypowiedzi na temat właściwości danego żwirku.

Po trzecie gwarancja jakości

W hipermarketach lub sklepach dyskontowych, albo o zgrozo w “chińskich marketach” znajduje się mnóstwo zabawek, kojców lub misek dla kotów. Ich cena jest przyciągająca, to prawda. Jednak bardzo często oszczędzając na akcesoriach dla zwierząt igramy ze zdrowiem pupila. Zabawki  i akcesoria do jedzenia lub picia dla zwierząt bez odpowiednich certyfikatów bardzo często zrobione są ze szkodliwych, toksycznych materiałów. W przypadku produktów przeznaczonych do zabawy słaba jakość zabawek skutkuje ich podatnością na uszkodzenia. Elementy nieprzemyślanie zaprojektowanych zabawek mogą okazać się dla nieświadomego zagrożenia zwierzęcia niebezpieczne. Zabawki dla kota powinny mieć atest, podobnie jak plastikowe i metalowe miski dla kota, z których kot przyjmuje jedzenie. Tworzywo z którego wykonane są naczynia, nie może wpływać na jakość posiłków zwierzęcia.

W dobrych sklepach takich znajdują się tylko bezpieczne i wysokiej jakości produkty dla zwierząt. Przede wszystkim można to zweryfikować poprzez sprawdzenie opinii na temat danej marki, czy komentarze pod produktem- tego nie dostarczą wam informacje zawarte na półkach pod produktami w punkcie stacjonarnym.

Po czwarte- wygoda

Dzięki sklepom on-line wyprawkę dla kota skompletujesz siedząc pod kocykiem na kanapie z kubkiem ulubionej kawy lub w drodze do pracy, bez pośpiechu. Czas, który poświęcilibyście na dojazd do sklepu poświecić możecie waszemu kocurowi.

Brak bezpośredniego kontaktu trochę wada, trochę zaleta

Brak konieczności udawania się do sklepu oznacza również brak kontaktu z konsultantami, którzy od ręki mogliby rozwiązać nasze wątpliwości. Z drugiej strony niektórzy z nas mogli by czuć się skołowani przez obecność namawiającego nas do kupna konkretnych przedmiotów sprzedawcy. Właściciele internetowych sklepów z akcesoriami dla zwierząt starają się jednak, być w stałym kontakcie ze swoimi użytkownikami poprzez określone komunikatory.