Greenwoods

Greenwoods

Greenwoods to producent, który szczególną uwagę przywiązuje do zdrowia naszych kotów i pragnie dostarczyć im wszystkie niezbędne składniki odżywcze i mineralne, aby mogły dobrze się rozwijać i w pełni cieszyć witalnością i dobrym samopoczuciem.

Greenwoods karma to pokarm przeznaczony dla dorosłych kotów, wyprodukowany ze świeżych, najwyższej jakości składników.  75% tej karmy to pełnowartościowe mięso i ryby, które stanowią idealne źródło białka w diecie kota. Receptura karmy oparta jest o starannie wyselekcjonowane składniki odżywcze, które mają dostarczyć kotu wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Wszystkie składniki są odpowiednio połączone i delikatnie ugotowane w sosie własnym, co pozwala zachować im najważniejsze wartości odżywcze, ale również wyjątkowy smak. Karma bardzo naturalnie pachnie i smakuje oraz wyróżnia się ogromną akceptacją wśród kotów, przez co sprawdzi się nawet dla najbardziej wybrednych osobników. Ze względu na swój naturalny skład, brak substancji konserwujących, barwiących i aromatyzujących, karma jest odpowiednia również dla kotów o wrażliwych żołądkach. Greenwoods karma dla kota stanowi pełnowartościową, ale jednocześnie bardzo urozmaiconą dietę, a co najważniejsze – jest niesamowicie lubiana. W swojej ofercie Greenwoods posiada różne smaki:

  • tuńczyk
  • filet z kurczaka
  • filet z kurczaka i ser
  • tuńczyk i krewetki

Greenwoods to producent nie tylko karmy, ale także żwirku dla kotów. Greenwoods żwirek jest bardzo wydajny i niesamowicie chłonny, skutecznie pochłania wszystkie nieprzyjemne zapachy i pozwala utrzymać czystość w kociej toalecie.

Greenwoods Plant Fibre to żwirek roślinny zbrylający się, wykonany w 100% z naturalnych włókien roślinnych, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla delikatnych kocich łapek. Bardzo szybko działa i świetnie chłonie wszystkie brzydkie zapachy z kuwety, a do tego jest bardzo wydajny. Skutecznie pomaga zachować czystość i przyjemny zapach w pomieszczeniu, w którym znajduje się kuweta. Bardzo mało się kurzy, więc jest idealnym rozwiązaniem dla kotów cierpiących na różnego rodzaju alergie oraz dla wszystkich posiadaczy kotów, którym czyszczenie kuwety zazwyczaj kojarzy się z uporczywym katarem i kaszlem. Żwirek jest w pełni przyjazny dla środowiska – jest biodegradowalny i kompostowalny, można go spuszczać w toalecie. Posiada certyfikat PEFC.

Greenwoods Bentonite to żwirek bentonitowy zbrylający się, wykonany z naturalnego bentonitu i zielonego zeolitu, który bardzo dobrze pochłania nieprzyjemne zapachy. Również jest w 100% naturalny – nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. Jego drobne granulki pochłaniają bardzo duże ilości wody, dzięki czemu jest on nawet o 4 razy wydajniejszy od innych żwirków. Nie tylko eliminuje nieprzyjemny zapach, ale dzięki zawartości naturalnych olejków roztacza w pomieszczeniu przyjemną woń dziecięcego pudru. Jest delikatny dla kocich łap – nie klei się do nich, i niepylący, a więc odpowiedni dla starszych lub cierpiących na alergie kotów.