Husse karma

Husse karma

Twój Pan i Władca ma wysublimowane smaki i znosisz do domu najróżniejsze kocie jedzenie, mając nadzieję, że tym razem, łaskawie podejdzie do miski? Pewnie sporo zyskują na tym bezdomne koty, którym wykładasz, odrzuconą przez Twojego tyrana, karmę? Nie ma w tym nic złego, przynajmniej robisz dobry uczynek. Gorzej, że cierpią na tym Twoje finanse. Karmy z wyższej półki raczej do tanich nie należą.

Ponieważ, jak wiadomo, z kotem nie wygrasz i szybciej schudnie, niż zacznie jeść to, co znajduje się w jego misce, warto sięgnąć, spróbować, dostosować do kocich kubków smakowych .

Husse jest to firma szwedzka, która produkuje wysokiej jakości karmy suche i mokre, dostarczające niezbędnych dla kota składników. Jej głównym celem jest promowanie zdrowego stylu życia zwierząt. Karmy Husse zostały opracowane ze szczególną starannością przez lekarzy weterynarii i dietetyków.

Wśród suchych karm Husse warto wyróżnić:

  • kompletne, prawidłowo zbilansowane karmy przeznaczona dla dorosłych kotów,
  • bezzbożowe karmy opracowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb kotów starszych,
  • lekkostrawne lub bezzbożowe karmy opracowane specjalnie dla dorosłych kotów z delikatnym układem pokarmowym
  • kompletne karmy opracowane specjalnie dla kotów sterylizowanych oraz kastrowanych,
  • kompletne karmy opracowane specjalnie dla kotów dorosłych z problemami z układem moczowym,
  • karmy opracowane specjalnie dla dorosłych kotów o podwyższonym poziomie aktywności,
  • kompletne karmy opracowane specjalnie dla kotów mało aktywnych, starszych, z nadwagą,
  • różnego rodzaju specjalne, kompletne karmy dla kociąt.

Karmy mokre można kupić w małych puszeczkach, co przy jednym pupilu jest bardzo praktyczne, gdyż nie jest wskazane przetrzymywanie otwartych opakowań. Przy większym stadzie taniej wyjdą prawie półkilowe puszki. Są to karmy w puszkach zawierające najwyższej jakości składniki i są pozbawione konserwantów.

Mokre karmy Husse są produkowane z myślą o upodobaniach smakowych Twojego kota. Kiciuś lubi tuńczyka? Bardzo proszę, świeży tuńczyk wypieści podniebienie tyrana – niejadka. Oprócz tuńczyka można zakupić karmę z królikiem, kurczakiem, indykiem, czy makrelą. Mało tego. Można kupić tak zwane box-y z kilkoma smakami, co jest wygodne przy kilku niejadkach. Nie można zapomnieć o wołowinie, która prawdopodobnie, podpasuje większości kotów.

Warto wspomnieć o karmach uzupełniających dietę, by sierść i zęby miały odpowiednie wzmocnienie. Nie można z nimi przesadzać, bo kot może sobie upodobać tę formę karmy i problem z jedzeniem powróci. Tę karmę najlepiej stosować przy chorobie, czy rekonwalescencji kota a także w niedoborze składników pokarmowych, wywołanych innymi czynnikami.

Można na początek zamówić próbki, by nie narażać się na straty finansowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *