Karma Acana

Karma Acana

Wydaje Ci się, że kupując karmę dla kota znaną z reklamy, troszczysz się o dietę swojego ulubieńca? Nic bardziej mylnego, no chyba, że to, że Ci się tak wydaje. Znane z telewizji i dyskontowych półek tanie przysmaki i karmy dla kotów w rzeczywistości nafaszerowane są konserwantami, polepszaczami smaku i zapachu. Co gorsza większość z nich niewiele wspólnego ma z mięsem. Niedobory produktów odzwierzęcych, a co za tym idzie białka uzupełniane są zazwyczaj zbożami lub  skrobią, której od zarania dziejów nie trawią wrażliwe kocie żołądki. Sprawdź jaką karmę wybrać, aby zapewnić pupilowi to co najlepsze.

Naturalne przysmaki prosto z Kanady to zew natury, którego potrzebuje Twój znudzony pupil. Karma Acana dla kota będzie miłym oderwaniem się od domowej rzeczywistości, czy po prostu słabej jakości karm z niewielkim procentem mięsa w składzie. 

Karma Acana jest zgodna z jadłospisem kotów żyjących na wolności. To zrównoważony posiłek bogaty przede wszystkim w mięso doprawione składnikami odżywczymi, bez sztucznych barwników, czy  konserwantów. Zawiera jedynie mało przetworzone mięso i białko odzwierzęce oraz niezbędne do zachowania zdrowia witaminy i minerały. 

Wzrok, lśniąca sierść, układ krwionosny, odpornosciowy oraz trawienny- o to wszystko właśnie pomoże zadbać Ci zdrowa i zrównoważona dieta, jaką proponuje karma Acana. Opinie zadowolonych klientów i sympatyków kociej dietetyki nie pozostawiają wątpliwości. Z resztą  wszystkie produkty  spożywcze użyte przy produkcji jedzenia dla kotów kanadyjskiej marki nadają się do jedzenia dla ludzi- dlatego możesz mieć pewność, że Twój kot je tak jak na to zasługuje. Bo powiedz szczerze, karmiłbyś czymś niezdrowym swojego przyjaciela- codziennie? Oczywiście, że nie. No właśnie…, a czy  nie Twój pupil nie jest zaliczany do skromnego grona Twoich najbliższych znajomych?

Karma Acana to jeden z nielicznych produktów na rynku artykułów spożywczych dla zwierząt, który składa się w aż 75 % z mięsa. To skład bardzo zbliżony do posiłków, którymi raczył by się Twój pupil na wolności.

W związku z tym, że dzikie koty mają w zwyczaju zjadać warzywa tylko, kiedy znajdują się one w żołądku ofiary- ich organizmy słabo radzą sobie z trawieniem jarzyn i zbóż obecnych w większości produktów proponowanych w supermarketach.  Karma Acana dla kota nie zawiera zatem produktów zbożowych, ani żadnych warzyw skrobiowych, które mogłyby działać niekorzystnie na układ trawienny pupila lub powodować u niego podsycenie uczucia głodu, które doprowadzić może do nadwagi lub w najbardziej pozytywnym scenariuszu  rozdrażnienia zwierzaka.

Głównym składnikiem diety kota jest mięso i białka zwierzęce. Zboża, warzywa skrobiowe np. ziemniaki, cukier, inne substancje słodzące, czy konserwanty, barwniki i sztuczne aromaty w regularnych posiłkach Twojego kota mogą okazać się gwoździem, który wbijasz powoli w trumnę pupila. Abyście mogli cieszyć się długim i beztroskim życiem, pełnym domowych przygód ( no dobra tych w podróżach też) podczas wyboru karmy dla kota powinieneś kierować się jej składem procentowym oraz analitycznym. Twój mruczek ufa Ci i wierzy, że podajesz mu to co najlepsze- zatem nie zawiedź swojego najlepszego przyjaciela i zainwestuj w prawdziwą karmę.