Karma dla kota KiteKat

Karma dla kota KiteKat

Koty zostały udomowione przez ludzi już bardzo dawno temu. Mimo wszystko nie sposób nie łączyć ich z wizerunkiem drapieżników. Zdolności łowieckie tych zwierząt doceniane są i były przez większość wiejskich gospodarzy. Obecnie właściciele kotów domowych, ale wychodzących  z pewnością mają za sobą prezenty od swojego pupila w postaci trucheł gryzoni złożonych na tarasie, w przypływie troski o resztę stada. Skłonności do polowań wynikają z naturalnego instynktu. Samodzielnie zdobywane pożywienie jest różnorodne, dlatego dostarcza kotom niezbędnych witamin. 

Co w takim razie z pupilami, które nigdy nie mają okazji opuszczać domowego królestwa? Przecież ich potrzeby nie różnią się tak bardzo od tych, które mają przedstawiciele gatunku  żyjący na wolności. Tak się składa, że witaminy są obecne w nowym ulepszonym składzie najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku  produktów Kitkat. Cena ich karm w zestawach jest jeszcze bardziej korzystna.

Ociężałość, ciągłe uczucie zmęczenia, wypadające włosy, łamiące się paznokcie- to wszytko może być ściśle powiązane z niezdrowym i mało wartościowym odżywianiem się. Skoro Twój organizm reaguje złym samopoczuciem na brak odpowiedniej diety, musisz uświadomić sobie, że tak samo sprawa wygląda w przypadku Twojego pupila, który w milczeniu znosi przykre dolegliwości wynikające z niedoborów potrzebnych mu dla zrównowazonego rozwoj substancji. Zadbaj o zdrowie zwierzęcia, nie narażając własnego portfela. Dzięki Kitekat wyprawka dla Twojego kota przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich standardów, nie uszczupli domowego budżetu.

Marka KiteKat skład swoich produktów poszerzyła o naturalnie pozyskaną witaminę E, która niezbędna jest kotu do prawidłowego funkcjonowania mięśni i narządów wewnętrznych. Niedobory tych konkretnych pierwiastków w pożywieniu mogą prowadzić do nadwrażliwości jelitowej lub skończyć się problemami z układem rozrodczym kotki. Karma KiteKat dla kota  zawiera także związki bogate w różne rodzaje witaminy B, dzięki nim Twój kot uchroni się przed powstawaniem kamieni nerkowych, anemii oraz niewydolnością serca. Przestaną mu dokuczać także inne dolegliwości, czyli biegunki, osłabienie, apatia, czy zaburzenia działania układu nerwowego, idące w parze z niedoborami tej konkretnej witaminy w pożywieniu. 

Niestety ta  karma zawiera zboża, dlatego nie nadaje się dla kotów z nietolerancją i alergiami pokarmowymi. Dla dobra kotów o odpornych żołądkach, ale wysublimowanym smaku dieta wzbogacona została o zdrowe dla persrsartyki jelit włóukno surowe, które  jeszcze bardziej podnosi jakość produktów KiteKat. Saszetki umożliwiają wygodne porcjowanie jedzenia, zachowując świeżość pokarmu. 

W przypadku produktów spożywczych dedykowanych dla przyjaciół domu uczciwość i jasność intencji to podstawa.  Na każdej saszetce karmy dla kota producent powinien zawrzeć informację na temat odpowiedniego dawkowania danego pokarmu, daty przydatności do spożycia oraz dane adresowe firmy i telefon kontaktowy. Przed odpowiedzialnością za swoje produkty nie uchylają się przedstawiciele znanej i szanowanej marki KiteKat. Nic dziwnego, że półki sklepów w naszym kraju wręcz uginają się pod ciężarem puszek w pozytywnym, charakterystycznie zielonym kolorze.