Karma dla kotów Orijen – dlaczego warto?

Karma dla kotów Orijen – dlaczego warto?

Długość życia kota, jego jakość oraz samopoczucie zwierzęcia dokładnie tak, jak ludzkie zależne jest od tego czym się żywi. Skoro więc wszyscy na około trąbią o zdrowy trybie życia, może zastanowisz się nad tym, czym karmisz swojego najlepszego przyjaciela? Koty nie raczą się byle czym-to prawa. Nie zawsze są jednak w stanie odróżnić złe i niezdrowe posiłki od dobrej jakości karmy dla kota Orijen (np. Tundra). Poza tym wiele źle karmionych czworonogów jest po prostu uzależnionych od danej marki jedzenia.

Dlatego przestań wierzyć kolorowym reklamom, zacznij uważniej zwracać uwagę na to czym karmisz swojego kota.

Przeszło 20% mięsa i ani grama szkodliwych dla kota zbóż, to tylko wstęp do całej listy zalet pełnowartościowej karmy dla kota Orijen. Ta marka od lat plasuje się na najwyższych miejscach zestawień zbilansowanych i dobrych karm dla kotów. Odpowiada naturalnym potrzebom zwierząt, uzupełniając ich żołądki o dawkę wartościowych i zdrowych białek, węglowodanów i witamin. W ofercie sklepów znajduje się cała gama produktów spożywczych Orijen dla kotów.

Tak jak wspomnieliśmy  produktach tej marki nie ma zboża- i bardzo dobrze! Organizm, a właściwie układ trawienny kota nie jest przystosowany do trawienia jedzenia pochodzenia zbożowego. Niestey bardzo wiele producentów uzupełnia tańszymi i szkodliwymi produktami inne brakujące walory odżywcze gotowych dan dla kotów.

Duża zawartość mięsa, zarówno w suchej jak i mokrej karmie i przysmaki dla kota Orijen to gwarancja zadowolenia i zdrowia dla twojego pupila. Produkty tej marki zawierają dużą ilość białek odzwierzęcych. Orijen propaguje politykę naturalnego żywienia zwierząt. W związku z tym, że w środowisku naturalnym kot miałby okazję próbować różnych części ciał zwierząt, ten efekt odtworzyli w swoich produktach.

Karma zawiera warzywa i owoce,  które dostarczają kotu niezbędnych witamin i minerałów, a przede wszystkim niepowtarzalnego smaku. Karmy Orijen mają w skłądzie także niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zwierzęcia kwasy Omega 6 i 3.  

Karma dla kotów Orijen nie wywołuje alergii pokarmowych i zbawiennie wpływaja na pracę kocich jelit. Przysmaki tej znanej na całym świecie marki zajmującej się zdrowym żywieniem czworonogów nasi milusińscy mogą cieszyć się za sprawą pysznych przekąsek w formie saszetek z przysmakami z serii REGIONAL lub TUNDRA lub suchej karmy dla kota w różnych wersjach smakowych. Kolejna linia to Orijen Cat & Kitten.

Podaruj swojemu ulubieńcowi prawdziwą i zbilansowaną karmę, abyście wspólnie mogli cieszyć się długim i zdrowym życiem. Naprawdę warto- bo przecież o przyjaciół się dba!