Karma Josera

Karma Josera

Kot wraz z wiekiem zmienia swoje nawyki oraz częstotliwość wyczerpujących zabaw podczas, których doskonali trudną sztukę polowań. Wraz z tym jak dorasta, zmienia się jego ciało oraz zapotrzebowanie energetyczne i witaminowe. 

Inne potrzeby mają przecież kocięta, którym rozwija się jeszcze narząd wzroku, rozrastają kości, a ich wątłe ciało dopiero pokrywa masa mięśniowa. Zupełnie co innego powinno znajdować się w pożywieniu dorosłych kotów w sile wieku, gotowych do codziennych harców. Jeszcze inaczej odżywiać muszą się wysterylizowane leniwe kocury, lub ci emerytowani towarzysze naszych najlepszych czasów. Wśród kociej populacji nie brak też osobników o nieprzyjemnych dolegliwościach gastrycznych, których dieta zmusza do ograniczeń i wyrzeczeń. Ten szeroki wybór dopasowanych do potrzeb Twojego kota przysmaków gwarantuje ci karma Josera. Opinie na jej temat są wręcz nie do podważenia. 

Karma Josera to optymalne posiłki dla kota w każdym wieku. Jest pełna witamin, minerałów i substancji odżywczych, w zależności od potrzeb Twojego uroczego współlokatora. Jest to karma dla kota klasy premium, dedykowana jest dla zwierząt na każdym etapie rozwoju od tych najmłodszych, po koty sterylizowane, czy stare i schorowane zwierzęta. 

W ofercie marki znajduje się szereg propozycji dla kotów z zaburzeniami odżywiania,  czy takich które potrzebują diety i treningu, aby zrzucić zbędne kg. Do grupy potencjalnych zadowolonych klientów Josera zaliczyć mogą się opiekunowie kotów ze skłonnościami do alergii pokarmowych, które objawiają się uporczywymi zaparciami, biegunkami, wymiotami, świądem, czy wysypką, ponieważ Josera ma w swojej ofercie także karmy hipoalergiczne. Dedykowana, specjalistyczna karma Josera dla kota nie zawierają pszenicy, skrobi, wołowiny, drobiu, jagnięciny i wieprzowiny- czyli tych składników, które najczęściej uczulają lub nie są trawione przez wymagające i wrażliwe kocie żołądki. 

Marka dostarcza także produkty, które mają działanie odkłaczające. Dzięki nim ograniczasz ryzyko zatkania przełyku lub przewodu pokarmowego zwierzęcia przez kulkę zbitej sierści, poprawisz perystaltykę jego jelit, co doskonale sprawdza się w przypadku kotów z gęsta i długą sierścią. 

Każda z szerokiej gamy karm Josera jest lekkostrawna. Zawierają one mnóstwo składników odżywczych i witamin odpowiedzialnych za zdrowy wygląd sierści kota, pracę narządu wzroku oraz serca. Regularne posiłki składające się z dobrej jakości karmy pozwalają także na zachowanie odporności pupila. Jest bezzbożowa, zatem nie zawiera także nieco groźnie brzmiącego w ostatnich czasach glutenu.  

Zanim niemiecka karma trafi na kocie stoły, testowana jest na ludziach- dlatego nie ma tutaj mowy o nierównym traktowaniu na linii opiekun-kot. Doskonały smak i zrównoważony skład to to co wyróżnia specjał, jakim jest karma Josera. Opinie i doświadczenia żywieniowe wystarczy porównać z ubogą w substancje odpowiednie dla naturalnych potrzeb  kota ofertą sztucznych “pseudo” przysmaków.

Josera karmi zwierzęta na całym świecie od ponad 70-lat. Z linia produktów dedykowanych dla domowych pupili marka ruszyła w latach 80-tych, powoli budując swoją silna pozycję na rynku zoologicznym. Nic więc dziwnego, że wśród opiekunów tych uroczych zwierząt nieustannie znajduje się w TOP najlepszych karm dla kotów PREMIUM w przystępnej cenie.