Kuweta curver

Kuweta curver

Wybór odpowiedniej kuwety dla kota jest podstawowym zadaniem każdego kompletującego kocią wyprawkę właściciela. Miauczący pupile potrafią być w tej kwestii bardzo wymagający. Na szczęście w asortymencie sklepów z akcesoriami dla kotów prócz zwykłych otwartych pojemników na odchody w różnych rozmiarach znaleźć możemy mnóstwo krytych wersji kociej toalety, które są nie tylko estetyczne, ale funkcjonalne.

Zamykana kuweta to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli zwierząt ceniących sobie prywatności spokój. Zanim jednak zdecydujesz się na wybór konkretnej oprócz czysto estetycznych względów powinieneś kierować się przede wszystkim dobrem zwierzęcia, jego fizycznymi cechami i możliwościami oraz indywidualnymi potrzebami. Pojemnik musi zapewniać zwierzakowi swobodę ruchu, dlatego musi być dopasowany do wielkości zwierzęcia. Dla pupili starszych lub schorowanych zaleca się korzystanie z kuwet o nisko usytuowanym wejściu.

Kuweta dla kota Curver to eleganckie i dyskretne rozwiązanie w kwestii wyboru kociej toalety. Pozwala nie tylko na zachowanie estetyki pomieszczenia, w której się znajduje, pojemnik ten doskonale zatrzymuje i neutralizuje przykre zapachy kocich odchodów.

Rattanowa kuweta kryta curver wyposażona jest w schowek na łopatkę do żwirku oraz praktyczną szufladę, którą można wysunąć i posprzątać wnętrze pojemnika-bez konieczności rozkładania zestawu na części. Można powiedzieć, że ten konkretny produkt posiada specjalne, podwójne zabezpieczenia przed przykrym zapachem i roznoszącym się po domu żwirkiem. Węglowy filtr do kuwety curver pochłania i neutralizuje przykre zapachy, których rozprzestrzenianie powstrzymują także ścianki pojemnika. Tę funkcję spełniają również wyjmowane drzwiczki do kuwety curver. Dzięki, temu, że bez problemu można je zdemontować z korzystaniem z tego pojemnika nie powinny mieć problemu małe kotki. 

Masz dość rozmazujących się na podłodze lub chroboczacych pod stopami drobinek żwirku? Curver kuweta dla kota posiada również specjalną kratkę, która doskonale spełnia się w roli wycieraczki. Dzięki niej małe kocie łapki przestaną wynosić żwirek z pomieszczenia, jakim jest toaleta dla kota curver.

Dzięki pomysłowości projektantów marki Curver kuweta dla kota zyskuje zupełnie nowe znaczenie, a ten konkretny, stylowy model może być traktowany jako część wystroju pomieszczenia. Wykonany z wysokiej jakości materiałów produkt to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagającego pupila, która prócz praktycznego zastosowania cieszyć będzie Twoje oko.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kotów oraz ich właścicieli kuweta Curver wymiary ma odpowiednio dopasowane zarówno do większych, jak i mniejszych wąsatych użytkowników. Ten szaro niebieski domek dla kota ma wysokość 39,5 cm, jest długa na 51 cm i szeroka na 38,5 cm, co pozwala kotu na swobodę ruchu we wnętrzu toalety.

Za wygodę użytkowania, jakość materiałów oraz bezpieczeństwo pupila odpowiedzialna jest w przypadku tego produktu marka Curver. Kuweta dla kota to jedno z najistotniejszych miejsc w życiu twojego ukochanego czworonoga, dlatego warto przyłożyć się do kwestii związanych z wyborem takiej, która będzie służyć wam przez lata.