Legowisko na kaloryfer

Legowisko na kaloryfer

Koty uwielbiają ciepłe i przytulne miejsca, dlatego legowisko jest niezbędnym wyposażeniem kociej wyprawki, które stanowi osobistą  przestrzeń naszego pupila i daje mu poczucie bezpieczeństwa. Pozwala mu się zrelaksować i spokojnie obserwować otoczenie – a to jest to, co koty lubią najbardziej. Słodkie lenistwo, długie wylegiwanie się i drzemki to ulubiona rozrywka kotów. Chętnie spędzają całe dnie przy kaloryferach, które je przyjemnie ogrzewają, zwłaszcza w chłodne wieczory. Producenci kocich akcesoriów dobrze wiedzą, jak bardzo koty lubią wypoczywać w pobliżu grzejników i stworzyli odpowiednie do tego legowiska, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Jeśli również posiadasz kota, który umiłował sobie ciepłe miejsca do spania, warto jest zaopatrzyć się w specjalne legowisko dla kota na kaloryfer. Jest ich na rynku cały ogrom, ale my przedstawiamy te najciekawsze:

Legowisko na kaloryfer dla kota Natural Retreat

Przytulne, okrągłe legowisko wykonane z naturalnych bambusowych listewek, bez ostrych krawędzi, a więc całkowicie bezpieczne dla pupila. We wnętrzu kryjówki znajduje się pluszowa poduszka, która umili kotu odpoczynek i zapewni mu wygodę. Poduszka na spodzie ma gumowe wypustki, które zabezpieczają ją przed przemieszczaniem się. Bardzo łatwy montaż  – dwa wbudowane haki wystarczy zawiesić na kaloryferze, nie są potrzebne żadne narzędzia. Estetyczny design jaskini zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale także ładną ozdobę mieszkania.

Yumi legowisko na kaloryfer dla kota

Wyjątkowo miękkie i wygodne legowisko dla kota, pasujące do każdego kaloryfera. Regulowany stelaż sprawia, że dobrze się sprawdzi również jako legowisko dla kota na kaloryfer żeberkowy. Forma hamaku zapewni kotu niezwykła frajdę i zachęci go do korzystania ze swojego posłania. Jest bardzo stabilne i odpowiednie nawet dla cięższych kotów. Wykonane z poliestru, posiada zdejmowany pokrowiec, który można prać w temperaturze do 30 stopni.

Legowisko dla kota na kaloryfer Luxus

Pluszowy tunel, który będzie spełnieniem marzeń każdego kota. Nie tylko pozwoli mu się wylegiwać przy ciepłym grzejniku, ale także zapewni idealny azyl w postaci jaskini. Jest mięciutkie i wygodne. Dzięki solidnej, metalowej konstrukcji jest bardzo stabilne. Prosty system pozwala je zamontować bez pomocy narzędzi, a kiedy sezon grzewczy się skończy można je zdjąć z kaloryfera i położyć w dowolnym miejscu. Jest duże i wytrzymałe, odpowiednie także dla ciężkich kotów, ponieważ maksymalne obciążenie wynosi aż 15kg.

Trixie okrągłe legowisko na kaloryfer

Idealnie miękkie legowisko z regulowanymi uchwytami, wyścielane pluszem. Wspaniałe miejsce do odpoczynku, z którego ucieszy się każdy kot. Solidna, stalowa konstrukcja i możliwość regulacji haków sprawia, że legowisko będzie pasowało praktycznie do każdego kaloryfera. Posiada miękką, wygodną poduszkę, aby zapewnić kotu jeszcze większą wygodę. Oczywiście można ją wyjmować i prać, aby zachować posłanie w czystości.