Modkat Kuweta dla kota

Modkat Kuweta dla kota

Wybór odpowiedniej kuwety zazwyczaj jest ogromnym wyzwaniem dla właścicieli kotów. Dobrze dobrana kuweta stanowi koci azyl i zapewnia mu komfort jej użytkowania, który jest niezwykle ważny, ponieważ koty to zwierzęta bardzo czyste, terytorialne, ale również wybredne. Żaden kot nie będzie się chętnie załatwiał w toalecie, w której jest nieporządek i która brudzi jego delikatne łapki. Kuweta to dla kota jego prywatny azyl, jego bezpieczne miejsce, w którym może załatwić swoje potrzeby. Jeśli wybrana przez nas kuweta mu się nie spodoba i nie będzie się dobrze sprawdzać to kot z wielka prawdopodobnością wybierze sobie inne miejsce, które będzie stanowiło dla niego toaletę – np. doniczki z naszymi kwiatami. Aby tego uniknąć, należy poświecić trochę więcej uwagi przy wyborze kuwety i zapoznać się z zaletami poszczególnych modeli.

Szczególnie dobrą opinią cieszą się kuwety dla kotów marki Modkat.

Modkat Flip kuweta dla kota

Jest to przestronna kuweta dla kota z praktyczną, magnetyczną pokrywą, która może być dostosowana do naszych potrzeb – całkowicie zamknięta, w połowie otwarta lub w całości otwarta. Umożliwia to bardzo szybki i wygodny dostęp do środka kuwety podczas jej czyszczenia. Kuweta jest wyjątkowo szczelna przez to, że została wykonana z jednego kawałka tworzywa sztucznego. Zgięcie z jednego kawałka tworzywa nie tylko zapewnia czystość i brak możliwości roznoszenia żwirku poza kuwetę, ale także chroni przed rozwijaniem się bakterii w jej rogach. Wysokie ściany zapewniają odpowiednią przestrzeń w kuwecie, a wysoki próg wejścia – swobodny dostęp kota do wnętrza kuwety oraz ochronę przed roznoszącym się żwirkiem. Kuweta jest wyposażona w wymienny wkład na żwirek, który jest mocowany wewnątrz przy pomocy haczyków. Wkład umożliwia łatwą i szybką wymianę żwirku i jest przeznaczony do wielokrotnego użytku. Do kuwety dołączona jest również łopatka, która jest przymocowana do bocznej ściany, dzięki czemu zawsze jest w zasięgu ręki. Prosty, elegancki design sprawia, że Modkat Flip będzie odpowiednia do każdego mieszkania, a swoim wyglądem nie zepsuje wystroju, a wręcz go korzystnie ożywi. Wymiary całkowite kuwety to: 52 x 40 x 42,5 cm.

Modkat kuweta dla kota

Duża, elegancka kuweta o bardzo innowacyjnej formie – wejście do niej znajduje się na górze. Dzięki temu kuweta zapewnia kotu prywatność, a nam pomaga zachować czystość – żwirek nie ma możliwości rozprzestrzeniania się poza kuwetę. Po załatwieniu swoich potrzeb kot wydostaje się na zewnątrz w taki sam sposób – poprzez otwór na dachu kuwety. Dach ten posiada dodatkowo małe otwory, przez które do kuwety z powrotem spadają wszystkie bryłki żwirku przyklejone do kocich łap. Do kuwety jest dołączony srebrzysty wkład do żwirku – odporny na drapanie kota, bardzo łatwy do zamontowania oraz łopatka mocowana do ściany kuwety, co sprawia, że zawsze jest pod ręką. Kuweta posiada praktyczny uchwyt z boku, dzięki czemu łatwo i wygodnie możemy zmieniać jej położenie. Nowoczesny wzór kuwety i eleganckie wykonanie pozwala jej na dostosowanie się do każdego wnętrza. Jest dostępna w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym. Wymiary całkowite to: 40 x 40 38cm.