Natural Home drapak

Natural Home drapak

Każdy właściciel kota w pewnym momencie staje przed niezwykle trudnym wyborem – jaki drapać wybrać? Drapaków w sklepach zoologicznych jest całe mnóstwo, jedne mają bardziej skomplikowane konstrukcje, inne mniej. Różnią się atrakcjami, w które są wyposażone, kolorami, rozmiarami – wybór stanowi czasami bardzo duży problem. Warto pamiętać, że drapak to nie tylko zabawka dla kota do ostrzenia pazurków czy wspinania się, ale także jego prywatna przestrzeń i koci azyl, w którym może się skryć i odpoczywać.

Dużą popularnością cieszą się drapaki dla kotów Natural Home. Wyróżnić można 5 typów, które są bardzo zróżnicowane pod względem konstrukcji.

Drapak dla kota Natural Home I

Niewielkich rozmiarów drapak, który został wyposażony w kosz do spania wykonany z hiacynta wodnego, wypełniony miękką pluszową poduszką. Szeroka, stabilna podstawa jest wykonana z prawdziwego drewna, a słupek do drapania otoczony naturalnym sizalem. Drapak dodatkowo posiada dwie pluszowe zabawki z dzwoneczkami, które zachęcą kota do zabawy i nie pozwolą mu na nudę.  Wymiary drapaka: 45 x 45 x 54,5cm.

Drapak dla kota Natural Home II

Stabilny, drewniany drapak urozmaicony o umieszczoną na szczycie okrągłą platformę widokową oraz znajdujący się u podstaw domek – oba wykonane z hiacynta wodnego i wypełnione miękkim, przytulnym pluszem. Dodatkową atrakcją jest prostokątna platforma, na której kot może się wylegiwać. Pod nią znajduje się pluszowa zabawka z dzwoneczkiem. Powierzchnie do drapania obite są naturalnym sizalem. Drapak dobrze sprawdzi się również dla większych kotów. Rozmiary: 60 x 48 x 99,5cm.

Drapak dla kota Natural Home III

Wysoki drapak posiadający trzy platformy do spania wykonane z hiacynta wodnego oraz trzy pluszowe zabawki zapewniające kotu dodatkowe atrakcje. Szeroka, drewniana podstawa gwarantuje stabilność drapaka nawet przy największych harcach. Słupki wykonane są z sizalu i zapewniają wiele powierzchni do drapania. Wymiary: 60 x 40 x 154cm.

Drapak dla kota Natural Home IV

Duży drapak o rozbudowanej konstrukcji, idealnie sprawdzi się dla większej gromadki kotów. Jest wyposażony w siedem różnych atrakcji: trzy miękkie platformy, trzy kosze do spania z pluszowymi poduszkami zapewniające kotu niesamowity komfort, jeden okrągły domek i 4 dodatkowe pluszowe zabawki. Kosze oraz domek oczywiście wykonane są z hiacynta wodnego, a wszystkie słupki pokryte naturalnym sizalem. Duża ilość platform zachęci każdego kota do zabawy i wspinaczki – ten drapak to prawdziwy plac zabaw dla kota. Wymiary: 60 x 57 x 192cm.

Drapak dla kota Natural Home V

Bardzo wysoki drapak zapewniający kotu wiele miejsca do ostrzenia pazurów i do zabawy. Trzy legowiska, jedna budka i trzy zabawki na pewno urozmaicą kotu zabawę i zachęcą go do wspinaczki. Tak jak inne modele, drapak ten jest wykonany z hiacynta wodnego, drewna i sizalu. Wysokość drapaka można regulować. Wymiary: 60 x 57 x 240-265cm.

Niezależnie od tego, który model wybierzesz, drapak dla kota Natural Home zawsze będzie idealnym rozwiązaniem. Jest wykonany z naturalnych, bezpiecznych materiałów, zapewnia kotu wiele możliwości do zabawy i odpoczynku, a jednocześnie jest starannie wykonany i będzie stanowił elegancką ozdobę Twojego mieszkania.