O’canis

O’canis

O’canis to polska,  rodzinna firma z tradycją sięgającą lat 90. Powstała jako skutek poszukiwania odpowiedniego, pełnowartościowego pokarmu dla labradora o wrażliwym żołądku. O’canis to producent karmy i przysmaków dla psów i kotów. Miłość do zwierząt, wykształcenie kierunkowe oraz pasja pozwoliły niewielkiej grupie ludzi połączyć siły i stworzyć naturalne produkty dla czworonogów.

Firma posiada niewielki zakład produkcyjny, w którym karmy suche i puszkowe są produkowane mechanicznie, ale za to przysmaki podlegają produkcji ręcznej. Najnowsze odkrycia weterynarii, trendy rynkowe i własne pomysły są podstawą tworzenia nowych receptur. Karma ma smakować zwierzętom, ale przede wszystkim ma być naturalna i dostarczać wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Świeże jedzenie i brak substancji konserwujących, polepszających smak i zapach oraz barwiących sprawia że karma O’canis jest wyjątkowo zdrowa i smaczna. Mięso stosowane do karm jest pieczone (O’canis nie stosuje ekstruzji), a przysmaki są suszone (bez stosowania gliceryny). Do pieczenia używa się mięso podstawowe, takie jak wołowina, jeleń lub ryba, ale również trudno dostępne mięsa, np. konina, dziczyzna, kaczka, bażant, struś czy kangur. Karma wyróżnia się dużą zawartością mięsa, które stanowi wysokiej jakości źródło białka pochodzenia zwierzęcego. Jest również bezglutenowa, czyli nie zawiera dodatku zbożowego, który jest zbędnym składnikiem wielu karm, ale niestety nie przynosi kotom żadnych korzyści zdrowotnych, a może jedynie powodować niestrawność i alergie.

Mokra karma O’canis dla kota

Karmy są pełnowartościowe i odpowiednio zbilansowane oraz zawierają wysokiej jakości źródła białka pochodzenia zwierzęcego, np. przepiórka, kaczka, królik, gęś, łosoś. Mięso zostaje dodane do zalewy stworzonej na bazie oleju z krokosza balwierskiego lub łososia, który jest źródłem cennych kwasów tłuszczowych omega-3 oraz omega-6, dbających o kondycje skóry i sierści kota. Karma gwarantuje wysoki poziom tolerancji i akceptacji smaku przez koty. Nie zawiera sztucznych dodatków, jest całkowicie bezpieczna dla wrażliwych żołądków.

Dla osób, które nie ufają karmie w puszce, O’canis specjalnie stworzyło linię DELUXE. Jest to ekskluzywne mięso zamknięte w słoiczku, przez który od razu widać co znajduje się w środku. Duża ilość mięsa w naturalnym wywarze, wzbogacona o delikatnie przygotowane warzywa, zapewni kotu niesamowicie smaczne chwile.

Sucha karma O’canis dla kota

Bezzbożowa, kompletna karma dla kota, która jest odpowiednio wyważona i zbilansowana, a więc dostosowana do potrzeb żywieniowych kota. Duża zawartość świeżego, suszonego mięsa zapewnia wysokiej jakości źródło białka. Karma jest wzbogacona o niezbędne witaminy i minerały, ale nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. Połączenie pysznego i świeżego mięsa, warzyw, owoców oraz suplementów stanowi nie tylko pożywienie pełne zdrowia, ale także wyjątkową ucztę dla kocich kubków smakowych.