Pioneer Pet Swan poidełko fontanna  – czy warto?

Pioneer Pet Swan poidełko fontanna – czy warto?

Czy Twój kot, pomimo tego, że nieustannie wymieniasz wodę w jego misce, prawie jej nie pije? Domowe mruczki często mają problem z piciem wody prosto z miski. Oczywiście nie jest to dobre dla kociego organizmu, który jej potrzebuje. Brak odpowiedniej ilości wody może skutkować chorobami układu moczowego i tym samym problemami z nerkami. Szacuje się, że dorosły kot powinien pić około szklankę wody dziennie. Istnieje jednak doskonałe rozwiązanie, które pozwala zachęcić kota do regularnego picia wody, a tym samym rozwiązać powyższy problem, w postaci fontanny dla kota.

Najprościej rzecz ujmując, fontanna dla kota to automatyczne poidełko, które zostało skonstruowane w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę twojego kota. Gama tego typu produktów oferowana na rynku jest szeroka i przed właścicielem kota pojawia się pytanie, czym kierować się przy jego zakupie.
Doskonałym wyborem dla twojego kota będzie bez wątpienia fontanna Swan Fountain marki Pioneer Pet, która posiada bardzo dobre opinie i jest szeroko polecana wśród jej użytkowników. Poniżej przedstawione zostaną najważniejsze cechy tego produktu, które przesadzają o jego świetnej jakości.

Niezwykle istotną rolę w wyborze poidełka dla kota odgrywa jego kształt oraz tworzywo z którego zostało wykonane. Fontana marki Pioneer Pet ma wygięty kran, przypominający łabędzią szyję, który ułatwia kotom codzienne korzystanie z niej. Dodatkowo fontanna ta, skonstruowana została w taki sposób, aby zachęcić twojego pupila do jej używania i zwrócić jego uwagę, poprzez ciągłe lanie wody oraz jej charakterystyczny plusk. Warto również zaznaczyć, iż dzięki regularnej cyrkulacji, woda w takiej fontannie pozostaje ciągle świeża oraz zimna. Urządzenie jest również bardzo ciche w użytkowaniu, jedyny odgłos jaki wydaje to odgłos lejącej się oraz pluskającej wody. Co za tym idzie, nie pojawia się tutaj problem hałasującej pompy, tak jak w innych modelach tego typu urządzeń, co może rozpraszać kota i tym samym odstraszać go od korzystania z poidełka. Poidełko to należy czyścić przynajmniej raz w tygodniu, aby zapewnić odpowiednią higienę i utrzymać je w czystości. Wybierając odpowiednia fontannę dla swojego kota, należy również wziąć pod uwagę materiał z którego jest ona wykonana. W przypadku fontanny Pioneer Pet, Swan skład materiałowy jest całkowicie bezpieczny dla twojego kota, nie zawiera on substancji szkodliwych, przykładowo takich jak plastyfikatory. Fontanna ta ma wbudowany w sobie filtr, który ma za zadanie oczyszczać wodę, przykładowo z sierści oraz pokarmu, które przypadkowo mogą pojawić się w fontannie. Filtr należy regularnie czyścić oraz wymieniać co około 2-4 tygodnie.

Odpowiadając na tytułowe pytanie, fontanna Swan Fouintan, marki Pioneer Pet jest zdecydowanie jednym z najlepszych tego typu produktów oferowanych na rynku. Jest ona całkowicie bezpieczna dla kota oraz łatwa w używaniu, co zagwarantuje, że twój pupil w końcu regularnie zacznie pić wodę.