Sheba karma

Sheba karma

Kompletowanie kociej wyprawki sprawia najwięcej kłopotu w trakcie wyboru 3 istotnych jej punktów. Pierwszym z nich jest kuweta, drugim żwirek godzien zaakceptowania przez kota, trzecim karma, którą raczył będzie się Twój nowy współlokator. O ile wybór żwirku uzależniony jest od długości sierści i indywidualnych preferencji co do konsystencji, materiału z którego został wykonany, zapachu wkładu do toalety- to wybór odpowiedniej wielkości kuwety i odpowiedniej do potrzeb kota diety spoczywa już w całości na Twoich barkach. 

Jedzenie i załatwianie się to dwa kluczowe dla kota rytuały. Obie te konkretne sfery fizjologii kota warunkowane są genami, które odziedziczyły po przodkach. To niby tak  oczywiste jednak naprawdę niewielu z kocich opiekunów zdaje sobie sprawę, że ich specyficzne zachowania oraz rodzaj preferowanego pokarmu i rozrywki  wynikają z ich łowieckich i mięsożernych instynktów. 

Dlatego, aby kot mógł rozwijać się zachowując równowagę pomiędzy udomowieniem, a swoją dziką naturą potrzebna mu dobrze zbilansowana i zdrowa karma. Karma Sheba dla kota to dobry wybór. Okres największej, dorosłej aktywności kota datuje się od 1 do  6 roku życia zwierzęcia. Przed-należy on do grupy ciekawych świata juniorów, po zaliczany jest do zacnego grona seniorów. Skoro to najdłuższy z etapów w życiu Twojego pupila, to on warunkuje to ile będzie żył i w jakim zdrowiu uchowa się na starość. Zdrowym, ale przystępnym cenowo rozwiązaniem będzie Sheba- opinie właścicieli kotów na temat tego produktu wprost zdumiewają.  

Wybór odpowiedniej karmy dla kota dorosłego nie jest byle błahostką. To prawda, że dojrzałe osobniki nie mają już tak dużego zapotrzebowania na białko odzwierzęce jak kocięta, nie oznacza to jednak, że pupile w kwiecie wieku nie potrzebują go wcale. Nadal pełni ono istotną funkcję- odpowiada za prawidłowy przyrost mięśni, a co za tym idzie wspiera możliwości ruchowe i motoryczne kota. 

Wysokiej jakości składniki, różne rodzaje i formy podawania karmy z dużą zawartością procentową mięsa oraz wygodne porcjowanie- to sekrety marki Sheba. Saszetki, a właściwie skład wszystkich kład produktów tej firmy jest zgodny z zasadami zdrowej diety dla kota. Sposób przetwarzania produktów, tej marki nie pozbawia produktów wartości odżywczych, jednocześnie zapewniając ich świeżość, która dodatkowo chroni specjalnie zaprojektowane opakowanie. 

Zgodnie z prawem panującym na terenie Unii Europejskiej karmy etykiety produktów spożywczych dla zwierząt muszą dostarczać potencjalnemu klientowi, czyli właścicielowi kota jasno sprecyzowanych, dokładnych, zgodnych z prawdą informacji na temat tego co znajduje się. W daniach dla kota Sheba skład jest prosty, przejrzysty i bez owijania w bawełnę. 

I na koniec przydatna rada- w związku z tym, że koty traktują posiłek jako finalny element polowania, dobrze przed posiłkiem zafundować mu trochę rozrywki, za pomocą wędki lub zabawek interaktywnych. Posiłek będzie dla niego zwieńczeniem udanego polowania- tak jak miałoby to miejsce w naturze.