Tunel dla kota

Tunel dla kota

Tunel dla kota jest idealną zabawką do rozładowania nadmiaru energii i zapewnia kotu ciekawą atrakcję na dłużej. Stanowi również bezpieczną kryjówkę, w której kot może się schować i zdrzemnąć lub obserwować otoczenie. Tunele mogą być bardzo przytulnym miejscem do wypoczywania lub urozmaiceniem zabawy. Ile kotów, tyle pomysłów na wykorzystanie tunelu, dlatego warto się w nie zaopatrzyć, aby dostarczyć kotu wiele atrakcji i frajdy. Na pewno będzie zadowolony.

Najpopularniejsze tunele dla kotów:

Donut szeleszczący tunel dla kota

Tunel ten ma kształt oponki, a w jego środku można dodatkowo umieścić miękką poduszkę, aby kot po zabawie mógł sobie odpocząć. Ścianki wykonane są z wielowarstwowego nylonu a przy zabawie przyjemnie szeleszczą, co daje kotu wiele frajdy i motywuje go do dalszej zabawy. Tunel ma wbudowane metalowe sprężyny, które zapewniają wyjątkową stabilność. Zabawkę się bardzo szybko rozkłada, a dwie rury łączy za pomocą rzepów. Przy wejściu posiada dodatkową atrakcję w postaci rybki na sznurku, która dba o to, aby kotu się nie nudziło. Uroczy design z nadrukiem małych kocich główek w komiksowym stylu i serduszek sprawia, że tunel jest estetycznym wyposażeniem pomieszczenia.

Pawty tunel do zabawy dla kota

Wykonany z przyjemnego i miękkiego materiału, składany tunel dla kota, który delikatnie szeleści przy zabawie, co zachęcą kota do harców. Przy wejściu znajduje się dodatkowa zabawka – piłeczka. Na środku tunelu znajduje się otwór, przez który kot może wchodzić lub obserwować otoczenie. Bardzo łatwo i szybko się go składa, więc jeśli kot momentalnie z niego nie korzysta można go szybko schować oszczędzając przy tym miejsce. Tunel jest biały z uroczym motywem czarnych łapek. Jest idealny i do zabawy i do wylegiwania się.

Tunel dla kota 3 w 1

Bardzo długi (aż 185cm), wielofunkcyjny tunel dla kota, wykonany z przyjemnego pluszu.  Posiada dwa dodatkowe otwory, dzięki którym zapewnia kotu więcej możliwości do zabawy oraz dwie grzechoczące piłeczki, które jeszcze bardziej motywują do aktywności. Przy wejściu, z jednej strony tunelu, jest zamocowany łuk ze szczotek, o który koty mogą się ocierać lub drapać. Od razu za szczotkami znajduje się rolka obita naturalną sizalową matą, dzięki której kot może ostrzyć swoje pazurki, a my uchronimy nasze meble przed zniszczeniem. Dzięki swoim rozmiarom, stabilności i wielu wbudowanym atrakcjom, ten tunel-drapak dla kota idealnie sprawdzi się dla jednoczesnej zabawy większej kociej gromadki.

Zoolove tunel dla kota z poduszkami

Pluszowy, długi tunel, który przy jednej stronie ma przymocowaną poduszkę zapewniającą kotu idealne legowisko do odpoczynku. Poduszka jest odpinana za pomocą zamka błyskawicznego, więc można ją prać. Tunel jest wyposażony w dwa wiszące, pluszowe serduszka z dzwonkami do zabawy. Idealny, jeśli chcemy zapewnić kotu legowisko i zabawkę w jednym. Ze względu na rozmiar jest odpowiedni również dla większej ilości kotów – każdy w nim znajdzie miejsce dla siebie.