Urine Off

Urine Off

Zapach kociego moczu może na serio przyprawić o zawrót głowy. Często zdarza się, że jest to odór tak intensywny, że pomimo skrupulatnego i regularnego czyszczenia kuwety jest pierwszym, co wita gości domu wraz z przekroczeniem jego progu. Wiedzą to zapewne wszyscy właściciele kotów, którym zdarza się, bądź zdarzało w przeszłości załatwić się w miejscu innym niż to, które jest do tego przeznaczone. 

Przyczyn dla, których kot sika poza kuweta może być naprawdę wiele, od czynników stresowych, po nieodpowiedni dobór żwirku, problemy emocjonalne, czy dolegliwości fizyczne. Żeby dowiedzieć się co skłania kota do negatywnych zachowań skutkujących ubytkami w wyposażeniu domu, trzeba uważnie obserwować jego zachowanie, konsultując swoje wnioski z weterynarzem. Zanim znajdziemy przyczynę i ją zneutralizujemy minie jednak trochę czasu. Dlatego w przypadku kiedy kot uporczywie sika poza kuwetą niezbędne są rozwiązania natychmiastowe- takie jak Urine Off Cat. 

Naturalny preparat pozwala na zamaskowanie i usunięcie zapachowych śladów obecności Twojego pupila z dywanów i tapicerek mebli. Nie zawiera substancji żrących, szkodliwych dla zdrowia ludzi i zwierząt oparów chemicznych oraz perfum. Nuta świeżości w postaci aromatów cytryny i odplamiające właściwości, czynią ten produkt wybawieniem dla gospodarzy domu, w którym mieszka uparty kot. Jakość i bezpieczeństwo gwarantuje w przypadku tego preparatu do neutralizacji zapachów marka Urine Off. Gdzie kupić te ekologiczne odstraszacze dla kotów? W sieci oczywiście. W ofercie naszego sklepu znajduje się ich mnóstwo. 

Możesz mieć pewność, że po spryskaniu kanapy, czy fotela Urine Off kot zacznie omijać miejsce, w które zwykł sikać, ponieważ oprócz substancji odstraszających spray dla kota zawiera także bloker zwierzęcych feromonów. Neutralizator zapachów, odplamiacz i odświeżacz w jednym Urine Off opinie posiada nieposzlakowaną, nawet wśród lekarzy weterynarii. 

To wyjątkowo ważne, ponieważ rozpuszczalniki, które bardzo często znajdują się w składzie produktów tego typu, mogą być bardzo niebezpieczne, nie tlyko w kontakcie ze skóra, czy oczami pupila oraz ludzkich członków wesołego stada. Szkodliwe dla zdrowia kota oraz ludzi mogą być unoszące się w powietrzu opary toksycznych materiałów. Oprócz tego agresywne i mocno chemiczne środki do neutralizacji zapachu kociego moczu mogą odbarwiać potraktowane nimi tkaniny, tworzywa sztuczne, czy drewno. 

Nawet najbardziej naturalny odświeżacz powietrza neutralizujący zapachy odchodów, wymiocin, czy sierści  zwierząt nie jest przeznaczony do spożywania. Dlatego decydując się na takie rozwiązanie musimy zadbać o bezpieczne przechowywanie preparatu. Opakowanie powinno być trzymane w chłodnym miejscu, tak aby nie było wystawione bezpośrednio na działanie światła słonecznego oraz  nie mogły sięgnąć po nie dzieci. Zatarcie oczu płynem odplamiającym może spowodować częściową lub całkowitą utratę wzroku, niektóre z nich wywołać mogą oparzenia na skórze, o wypiciu ich nie wspominając. Doustne przyjęcie takiej mikstury może skończyć się trwałym kalectwem, a w większości przypadków śmiercią nieostrożnego użytkownika.