Ziwipeak- dobra karma dla Twojego kota

Ziwipeak- dobra karma dla Twojego kota

Koty są mięsożerne, dlatego też w ich diecie musi znajdować się spora ilość białka zwierzęcego. Odpowiednio zbilansowane posiłki sprawiają, że zmniejsza się ryzyko wielu chorób, a problemy trawienne nie występują. Doskonałym wyborem wydaje się być karma dla kota ZiwiPeak, która dostarcza im wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Karma ZiwiPeak- jakość przez duże “J”

Karmy marki ZiwiPeak powstały z myślą o zdrowiu zwierząt i zapewnieniu im odpowiednich składników odżywczych. Każdy opiekun kota wie, że wiele pokarmów reklamowanych jako renomowane i najlepszej jakości, ani z renomą, ani z jakością nie mają nic wspólnego. Za to są pełne konserwantów czy innych wypełniaczy przez co zwyczajnie wywołują u zwierząt niedobory, ale i problemu trawienne. Warto pamiętać, że zdrowy kot jest chętny do zabawy, regularnie się załatwia, a przy tym jego okrywa jest miękka i przyjemna w dotyku. Zatem jeżeli chcecie zapewnić swoim zwierzakom zdrowe jedzenie to słusznym wyborem wydaje się zakup właśnie karmy marki ZiwiPeak.

Bez konserwantów, bez utleniaczy, bez zapychaczy

Karmy marki ZiwiPeak są przygotowywane z najlepszej jakości składników. Ich skład wręcz zachwyca. W każdym produkcie znajduje się aż 96% produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak mięso, narządy, kości czy owoców morza. Oczywiście te 4% nie jest w żadnym wypadku szkodliwa, lecz w tych 4% znajdują się niezbędne witaminy, a także minerały oraz dodatki, takie jak naturalne algi, pietruszka, cykoria, inulina oraz lecytyna. Na uwagę zasługuje także sama metoda przyrządzania pokarmów. W tym przypadku mamy do czynienia z suszeniem mięsa na świeżym powietrzu, dzięki temu nie trzeba stosować żadnych konserwantów. Metoda suszenia sprawia, że z mięso zachowuje wszystkie najlepsze składniki odżywcze i nie traci witamin. Oczywiście to nie koniec zalet, gdyż mięs, z którego robione są pokarmy pochodzi ze sprawdzonego źródła, a dokładnie pozyskiwane jest z Nowej Zelandii z wolnowybiegowego rolnictwa.

Zbilansowana dieta dla zdrowia Twojego słodkiego pupila

Wszystkie karmy ZiwiPeak nie są produkowane na szeroką skalę, lecz producent dokłada wszelkich starań, aby były one najwyższej jakości. Zatem w żądnej karmie nie znajdziesz w składzie kukurydzy, ryżu, ziemniaków czy wypełniaczy, a także konserwantów, składników GMO, soli i cukru. Karma jest doskonale zbilansowana i zapobiega wszelkim niedoborom. Warto też zauważyć, że sprawdzi się w przypadku nie tylko wychodzących kotów, lecz i tych niewychodzących. Z opinii jakie można uzyskać od opiekunów zwierząt można wysnuć wnioski, że bardzo smakuje kotom i sprawdzi się nawet dla tych bardzo wybrednych. Dlatego z miłości do swojego zwierzaka warto zakupić mu jedzenie marki ZiwiPeak.