Alpha Spirit Karma -opinie

Alpha Spirit Karma -opinie

Alpha Spirit to producent karm cenionych wśród kotów i ich właścicieli- w głównej mierze za to, że w ponad 90 % składają się z prawdziwego mięsa. Oznacza to, że jest to propozycja kulinarna, zdecydowanie lepsza niż większość reklamowanych jako “specjalistyczne” i “naturalne” karm dla kotów. 

Szeroka gama produktów pozwala na wybór oraz dostosowanie planu żywieniowego do indywidualnych potrzeb pupila, zarówno tych wynikających z wieku, przebytych chorób, czy zapotrzebowania kalorycznego danego osobnika. W ofertach sklepów znajdziesz zatem karmy dla małych kotów, dorosłych, silnych i rezolutnych młodych pupili, tych nieco starszych, czy otyłych.  Coś idealnego dla siebie znajdą także w ich ofercie właściciele kotów cierpiących na choroby nerek i układu moczowego. Przysmaki dla kotów sterylizowanych także znajdują się w bogatej ofercie Alpha Spirit. Karma mokra to zdrowe i aromatyczne kawałki prawdziwego i wartościowego mięsa skąpane w soczystym sosie. Obok miski wypełnionej smakołykami nie przejdzie obojętnie żaden, nawet najbardziej wybredny mruczek- oczywiście jeśli znajduje się w niej Alpha Spirit. Karma sucha tej marki również cieszy się sporą popularnością wśród troskliwych właścicieli kotów buszujących po internetowych okazjach. 

Podając pupilowi posiłki Alpha Spirit. Karma dla kota składa się w całości z produktów Human Grade, czyli takich, które swoją jakością nie odbiegają od jedzenia podawanego ludziom. Za ich świeżość odpowiadają lokalni  i sprawdzeni dostawcy z malowniczej Hiszpanii.

Każdy kęs potwierdza, że Alpha Spirit to symfonia naturalnych smaków, wartości odżywcze i białko odzwierzęce pozbawione sztucznych barwników i konserwantów. Pełnowartościowa porcja posiłków proponowana przez producenta zawiera także taurynę- czyli cenny dla kota aminokwas, który odpowiada za prawidłową pracę narządu wzroku, stan sierści pupila oraz pracę układu sercowo-naczyniowego i odprnosciowego Twojego uroczego pupila. Dodatkowo skład karmy wzbogacony został o włókno roślinne odpowiadające za dobrą perystaltykę jelit, zapobiega tym samym zaparciom i uczucie ciężkości po posiłku, które wpływają na złe samopoczucie kota. 

Rodzinna manufaktura Alpha Spirit rozpoczęła swoją działalność w Hiszpanii w 1920 roku, jednak zrównoważonym żywieniem kotów i psów zajmują się od przeszło 20 lat. Wszystkie ich produkty są pozbawione szkodliwych dla zwierząt zbóż i konserwantów, a co najważniejsze proces przetwarzania produktów spożywczych w przypadku ich specjałów  nie pozbawia jedzenia wartości odżywczych. W przypadku karma Alpha Spirit mięso jest macerowane w sokach własnych, a następnie poddawanie obróbce w niskiej temperaturze.  

Zapewnij swojemu pupilowi jedzenie zgodne z jego naturalnymi potrzebami, które odziedziczył po swoich dzikich przodkach. Daj ujście jego instynktom drapieżnika dzięki składającej się w 96 % z czystego mięsa karmie. Przemyślane podejście i dokładna analiza składu potraw, które serwujesz kotu to gwarancje jego szczęśliwego i długiego życia.