Karma Taste Of The Wild

Karma Taste Of The Wild

Zanim udomowiliśmy koty, te małe drapieżniki bardzo długo radziły sobie bez naszej pomocy. Nie od dziś bowiem wiadomo, że są doskonałymi łowcami i bezwzględnymi drapieżnikami. Natura wyposażyła je bowiem nie tylko w instynkt, oraz refleks, ale w związku z tym, że na wolności żywią się przeważnie mięsem i ch fizjologia zaprojektowana została w takich sposób, aby radził sobie z trawieniem produktów odzwierzęcych. Oto kilka przydatnych porad odnośnie zdrowego żywienia Twojego pupila.

W związku z tym, że udomowione koty nie mają tylu okazji do podejmowania fizycznych aktywności, w postaci długich pogoni za zwierzyną, w przeciwieństwie do ich bliskich kuzynów, czyli żbików mają zdecydowanie mniejsze zapotrzebowanie energetyczne. Jednocześnie ilość oraz regularność posiłków ustalana jest przez samego właściciela- i te właśnie 2 cechy odróżniają domowych drapieżników od ich dzikich kuzynów.

Dlatego właśnie powstała amerykańska Karma Taste Of Wild dla kota. Produkty oferowane przez tę markę  są pewnego rodzaju powrotem do korzeni. To zbilansowana i wyprodukowana z najlepszej jakości składników porcja mięsa wzbogaconego o białko oraz witaminy i minerały niezbędne dla zachowania zdrowia pupila.  Jest naturalna i zgodna z potrzebami zarówno udomowionych kotów jak i tych znajdujących się na wolności. Pozwala zachować równowagę zdrowotną i wagową, jednocześnie dając upust dzikim instynktom pupila. Niezależnie od tego, którą konkretnie serię karmy wybierzesz możesz mieć pewność, że będzie ona lekkostrawna.

W związku z tym, że koty dostarczają sobie produktów roślinnych tylko wtedy gdy znajdują się one w brzuchu ofiary ich przewód pokarmowy nie radzi sobie zbyt dobrze z metabolizmem niektórych warzyw. Dlatego karma dla kota, nie powinna zawierać jarzyn w szczególności tych ze skrobią. W jedzeniu dla mruczków nie powinno być także produktów pochodzenia zbożowego i przykładem takich pokarmów może być np. Taste Of The Wild Cat. Bezzbożowa, lekko strawna i wzbogacona witaminami oraz minerałami z owoców i warzyw w 100% bezpiecznych dla kociego układu trawiennego. Wszystkie roślinne komponenty zawarte w saszetkach tej marki pochodzą z upraw bio, dlatego nie ma mowy o tym, abyś faszerował swojego najlepszego pupila pestycydami. 

Specjałów Taste Of Wild kot spróbować może zarówno w formie aromatycznych kawałków skąpanych w sosie lub galarecie, albo w formie suchej karmy, po brzebi wypełnionej smakowitymi chrupkami. w zależności od wieku oraz potrzeb zwierzęcia wybrać można dedykowane produkty z szerokiej gamy karm dla kota tej marki. 

Niska zawartość tłuszczu czyni karmę nieco bardziej zgodną z zasadami fit. Wysokobiałkowa karma dostarcza ważnych dla właściwego przyrostu masy mięśniowej kota, zapewniając mu zrównoważony rozwój oraz siłę niezbędną do codziennych polowań i akrobacji. Preciwtullteniacze wspierają układ odpornosciowy zwierzecia, Oprócz tego , że karma dostarcza kotu takich samych wartości odżywczych, które upolował by w naturalnym środowisku, to jest także dostosowana do trybu życia kotów domowych. Jej twórcy w składzie przewidzieli to, że posiłki serwowane przez właścicieli kotów nieco różnią się od tych które mają miejsce w środowisku naturalnym. Po pierwsze koty domowe jadają regularnie po drugie mają znacznie mniej okazji do podejmowania aktywności fizycznej. dlatego  odpowiedzią na naturalne potrzeby kota nieco zmodyfikowaną przez potrzeby wynikające z udomowienia jest Taste Of The Wild. Opinie na temat kociej diety proponowanej przez tę amerykańską markę niezaprzeczalnie potwierdzają, że jest to jedna z najlepszych karm dla kota na świecie.