Animonda vom Feinsten

Animonda vom Feinsten

Animonda vom Feinsten to karma dla kotów dostosowana do potrzeb żywieniowych na różnych etapach życia. Najwyższej jakości składniki, brak soi, zbóż, substancji barwiących i polepszających smak zapewnia zdrową, zbilansowaną i urozmaiconą dietę kota. Receptura karmy opiera się na najnowszych badaniach i odkryciach dietetyków.  Animonda vom Feinsten ma dobre opinie wśród właścicieli kotów, którzy wyróżniają ją za naturalny skład dbający o zdrowie ich kotów oraz wyjątkową akceptację smaku – skusi się na nią nawet najbardziej wybredny kot. Karma dostępna jest w wygodnych saszetkach albo aluminiowych miseczkach. W ofercie Animonda vom Feinsten znajdziemy:

Animonda vom Feinsten Adult – pełnoporcjowa karma dla kotów dorosłych z odpowiednio dobranymi składnikami i dużą zawartością białka, która dostarczy kotu cenne wartości odżywcze i zadba o jego zdrowie. Nie zawiera sosu, ale za to więcej świeżego mięsa. Stanowi świetnie urozmaicenie diety, jest dostępna w wielu smakach, którym nie oprze się żaden kot, m.in.: serca indycze, koktajl wielomięsny, drób z cielęciną, indyk z królikiem, wątróbka drobiowa, wołowina z ziemniakami.

Animonda vom Feinsten dla kastratów – lekkostrawna, pełnowartościowa karma dla kotów po zabiegu kastracji, które potrzebują specjalistyczny pokarm ze względu na osłabiony żołądek. Karma nie zawiera sztucznych dodatków ani substancji alergennych. Źródło białka pochodzi z mięsa indyczego, które jest odpowiednie dla kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Karma jest smaczna i chętnie zjadana przez koty.  Smak został wzbogacony o takie dodatki, jak: pstrąg, łosoś, ser, pomidory.

Animonda vom Feinsten Kitten – karma o wyselekcjonowanej recepturze, odpowiedniej dla specjalnych potrzeb żywieniowych młodych kociąt. Koty na etapie wzrostu mają większe zapotrzebowanie na białko i tłuszcze, przez to, że są bardziej aktywne. Potrzebują więcej wapnia dla prawidłowego rozwoju kości oraz więcej witamin i minerałów. Wszystko to znajduje się w tej karmie, tworząc kompletny posiłek dla małego kociaka. Dostępne są trzy smaki: jagnięcina, drób i wołowina.

Animonda vom Feinsten Kitten Baby Pate – mokra karma odpowiednia dla małych kotków od 4 tygodnia życia. Świetni się sprawdza jako pomoc przy przechodzeniu z karmienia mlekiem matki na pokarm stały. Jest delikatna, odpowiednia dla wrażliwych żołądków kociąt. Składa się tylko z mięsa, nie zawiera soi, zbóż ani żadnych barwinków. Wzbogacona o dodatek tauryny.

Animonda vom Feinsten Senior – pełnoporcjowa karma dla starszych kotów powyżej 7 r.ż., które są już mniej aktywne i mają wrażliwsze żołądki. Karma jest bezglutenowa, nie zawiera soi i substancji polepszających. Jej skład stanowi czyste mięso w kawałkach o nie za dużej wielkości, aby karma była nie tylko naturalna, ale także łatwa do przeżucia, co jest niezwykle ważne dla starszych kotów – ich zęby i dziąsła mogą być już w pogorszonym stanie. Dostępna w trzech wariantach smakowych: jagnięcina, wołowina, drób.