Bozita karma

Bozita karma

Prawo europejskie odnoszące się do znakowania etykiet karm dla zwierząt wymusza na producentach dostarczenie nabywcy wszystkich niezbędnych do analizy faktycznego składu produktu informacji. Dane umieszczone na opakowaniu muszą być jasno sprecyzowane, dokładne, a przede wszystkim zgodne z faktyczną recepturą danego posiłku- i to jest gwarantowane w przypadku produktu, którym jest karma Bozita. Dla kota to w 97 % złożony z mięsa powrót do natury. 

Zatem etykieta zaufanej marki powinna być przejrzysta, przede wszystkim zrozumiała nawet dla laika. Nie może zabraknąć na niej składu surowcowego oraz  analitycznego, z którego zaczerpnąć można informacji na temat ilości białka, tłuszczu, czy węglowodanów w kociej karmie. Drugim po procencie mięsa,( przypomnimy tylko, że karma Bozita ma go aż 97 %) elementem, który dokładnie został wyszczególniony w składzie analitycznym jest białko odzwierzęce, niezbędne kotu do budowania i utrzymania zdrowej masy mięśniowej. Bozita kawałk imięsa w galarecie , pełnowartosiowa, zapewniająca porcę wyważonych i zdrowych składników.

Musimy przyznać, że na temat wyrobu, jakim jest  karma  Bozita opinie  w sieci nie są zawsze pochlebne, a wśród producentów żywności dla zwierząt naprawdę rzadko o tak nieposzlakowaną opinię. Nic dziwnego w końcu jest to karma zaliczana do PREMIUM.

Marka Bozita- karma dla kota daje możliwość urozmaicenia kociego arsenału gastronomicznego w zestaw standardowych dań oraz tak egzotyczne smaki jak plamiak, czy skorupiak.  Oczywiście jest też uwielbiany przez małe drapieżniki łosoś.  

Bozita dla kota, w przeciwieństwie innych pełnych wypełniaczy karm wspiera zdrowie kota na różnych etapach rozwoju, nie szkodząc mu. Nie zawiera trującej soi, zbóż, cukrów-krótko mówiąc wszystkiego co źle wpływa na zdrowie pupila i odpowiada u niego za większość nietolerancji, alergii i dolegliwości pokarmowych. Leczenie zarówno alergicznych, jak i wywołanych  wrodzoną nietolerancją symptomów takich jak biegunka, wymioty świąd, czy wysypki polega na diecie eliminacyjnej, podczas której doskonale sprawdzi się złożona w 97% z mięsa karma Bozita. Dla kota jedzenie nierozerwalnie związane jest z polowaniem. Dlatego dobrym pomysłem jest wspólna zabawa przed posiłkiem, lub zatrudnienie do tego niańki, w postaci interaktywnej zabawki dla zwierząt. Pomyśl-jak szczęśliwy będzie twój kot, jeśli zadowoli swoje odziedziczone po przodkach instynkt łowcy. Nastąpi to wtedy, finiszem jego polowania będzie lekkostrawna  karma tak zbliżona do tej, którą żywiłby się w środowisku naturalnym.  Dodatkowo pokarm tej marki wspiera florę bakteryjną  jelit pupila. 

Producent specjału nie oszczędza na jakości wyrobów, nie zapychając braków mięsa tańsza mączką kostną. Mimo tego, że karma Bozita nie posiada konserwantów, sposób jej przetwarzania oraz przechowywania w hermetycznych saszetkach dają gwarancję świeżości i dobrego smaku. Za utrzymanie wartości odżywczych w pokarmie przez długi czas jest odpowiedzialne specjalne opakowanie Tetra Recart. 

Pomyśl ile w ciągu tygodnia śmieci produkujesz po zaserwowanych kotu posiłkach. Opakowanie tej wyrobi tej konkretnej marki nadaje się do recyklingu. Jest kompaktowe., a opakowanie z jedzeniem dla kota wyrzuca się kilka razy dziennie, dodatkowo opakowania zaprojektowane są tak, aby zamknąć je i zachować pełnię świeżości jedzenia nawet do 2 dni. 

Mięso oraz bezpieczne warzywa obecne w karmie są przebadane laboratoryjnie, nie zawierają pestycydów, hormonów wzrostu, ani antybiotyków. Są pozyskiwane ze sprawdzonych szwajcarskich gospodarstw.Ta w wersji dla młodych kotów nadaje się także dla matek karmiących.. Mięso jest przebadane laboratoryjnie.  Wspomaga florę bakteryjną w jelitach pupila. Jest lekkostrawna 

Przed otwarciem zachowuje świeżość 2 lata od daty produkcji. W niektórych zestawach znajdują się gratisy np. takie jak  jak polarowy kocyk. Zaskocz swojego pupila specjałem zgodnym z jego naturalnymi instynktami i zasadami zdrowej dla kota diety- sprawdź więc produkty w postaci karmy Bozita opinie bez wątpliwości ty także wyrobisz sobie o niej dobrą. Nie ma wątpliwości, że zdrowa karma dla kota spełniać musi wszystkie wymogi do jakich zastosowali się producenci tej konkretnej karmy.