Cosma Nature – przysmaki dla kota

Cosma Nature – przysmaki dla kota

Jeżeli jesteś właścicielem kota, z pewnością robisz wszystko, żeby twój pupil odżywiał się zdrowo. Obecnie dostępny jest szeroki wybór, wszelkiego rodzaju karm dla kotów czy innych przysmaków dedykowanych dla nich. Jednak wybór ten nie zawsze jest łatwy oraz prosty. To, że nie ma problemu z zakupem pokarmu dla kotów i z jego dostępnością, nie oznacza, że będzie on odpowiedni dla twojego pupila. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem przysmaków dla swojego kota, idealnym rozwiązaniem będą przysmaki Cosma. Poniżej przedstawione zostaną podstawowe cechy tego produktu, co ułatwi podjęcie wyboru o ich ewentualnym zakupie.

Przysmaki marki Cosma zawierają doskonały skład, odpowiedni dla kocich żołądków. Warto pamiętać, iż koty są zwierzętami mięsożernymi, tym samym mięso musi stanowić podstawę ich diety. Kategorycznie należy unikać karm oraz przysmaków dla kotów, których skład oparty jest na zbożach. Mięso użyte do produkcji przysmaków Cosma poddane zostało procesowi tzw. liofilizacji. Proces ten polega na użyciu obniżonego ciśnienia do obróbki mięsa, co pozwala na usunięciu wody znajdującej się w zamrożonym produkcie. Ma to na celu zachowanie pierwotnych walorów smakowych oraz wszystkich wartości odżywczych. Przechodząc do kwestii najistotniejszej, jeżeli chodzi o wybór pokarmu dla kota, czyli składu produktów, należy stwierdzić, iż skład przysmaków Cosma jest idealny dla kociej diety, ponieważ opiera się właśnie na mięsie. Przysmaki te bowiem składają się w 100 % z mięsa, z wyjątkiem linii produktów Thai, gdzie występuje 90 % mięsa oraz 10 % ryżu.

Podział przysmaków marki Cosma, na poszczególne linie produktowe przedstawia się następująco, są to: Cosma Original, Cosma Thai oraz Cosma Glory. Dostępne są również pakiety XXL, które to, jak sama nazwa wskazuje, są pakietami powiększonymi oraz pakiety mieszane, zawierające w sobie dwa produkty z poszczególnych linii. Przysmaki te oferowane są w wygodnych w użyciu tubkach, które z łatwością można otworzyć. Tym samym są bardzo praktyczne w użyciu. Pojemność tubek waha się od 21 g do 200 g, w zależności od wyboru odpowiedniego produktu.
Jeżeli chodzi o dostępne smaki, to do produkcji przysmaków używane jest zarówno mięso, jak i ryby. Smaki te dzielą się na następujące kategorie: kurczak, wołowina, kaczka, tuńczyk, białoryb oraz na smaki mieszane: kurczak i tuńczyk, kurczak i krewetki lub kurczak wraz z wątróbką.

Podsumowując, przysmaki marki Cosma są idealnym produktem dla twojego kota. Posiadają one bardzo dobry skład, biorąc pod uwagę kocią dietę. Jak było to powyżej zaznaczane – koty są zwierzętami mięsożernymi. Mięso musi być ich głównym pokarmem, a w przysmakach marki Cosma mięso stanowi aż 100% produktu. Nie ma tutaj zatem żadnych wątpliwości, iż będzie to doskonały wybór dla twojego pupila. Dodatkowo, przysmaki te dostępne są w bardzo przystępnych cenach, co również może zachęcać do ich wypróbowania. Ponadto możesz mieć pewność, że będą one smakować twojemu kotu.

Z firmy Cosma dostępna jest także karma mokra (Cosma Nature).