Tigerino Canada

Tigerino Canada

Żwirek dla kota Tigerino Canada to kanadyjski granulat wyprodukowany z naturalnej gliny, która cechuje się bardzo szybkim działaniem. Żwirek błyskawicznie się zbryla i wiąże nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu łatwiej jest zachować czystość i świeżość przy kuwecie. Jego chłonność jest niesamowicie wysoka, a sam żwirek jest bardzo wydajny – jego wydajność jest nawet czterokrotnie lepsza niż w przypadku tradycyjnych żwirków. Żwirek Tigerino Canada charakteryzuje się bardzo szybkim i efektownym zbrylaniem, ponieważ jego granulki pochłaniają bardzo duże ilości płynów – absorpcja na poziomie aż 350%! Dzięki specjalnej formule wiąże zapachy na bardzo długo, więc możemy zapomnieć o nieprzyjemnych woniach wydobywających się z kuwety i psujących atmosferę w pomieszczeniu. Żwirek się praktycznie nie pyli – poziom pylenia wynosi mniej niż 1%, a więc jest idealny dla alergików – zarówno kotów cierpiących na alergię, jak i ich właścicieli, u których jakiekolwiek pylenie objawia się nieprzyjemnym katarem. Żwirek jest w 100% naturalny i ekologiczny – wyprodukowany z wysokiej jakości, naturalnej gliny, bez dodatkowych sztucznych substancji chemicznych, przez co jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla naszego kota. Dzięki szybkiemu wiązaniu płynów w bryłki, reszta żwirku pozostaje sucha. Wystarczy więc regularnie wymieniać zużyte grudki, aby zachować odpowiednią czystość i świeżość.

Tigerino Canada żwirek dla kota nie tylko dba o eliminację nieprzyjemnych zapachów, ale także roztacza delikatną, przyjemną woń w całym pomieszczaniu. Jest dostępny w różnych kombinacjach zapachowych:

  • Zapach mleka migdałowego i miodu
  • Zapach wanilii
  • Zapach pudru dziecięcego
  • Zapach trawy cytrynowej
  • Zapach kwiatu wiśni
  • Zapach białej róży
  • Zapach świeżo skoszonej trawy
  • Zapach Winter Rose
  • Nieperfumowany

Żwirek Tigerino Canada opinie

Warto zwrócić uwagę na to, że w przypadku Żwirku Tigerino Canada, opinie są zawsze bardzo korzystne. Posiadacze kotów potwierdzają wszystko to, co obiecuje producent. Chwalą żwirek za szybkość zbrylania się, skuteczność usuwania brzydkich zapachów i niesamowitą wydajność. Zwracają uwagę na brak pylenia i brak klejenia się do kocich łapek. Żwirek pomaga im zachować czystość w domu, nie roznosi się po podłodze a do tego jest akceptowany przez koty. Internauci polecają żwirek Tigerino Canada jako najlepsze rozwiązanie, nawet przy większej ilości kotów.

Warto wspomnieć, że Tigerino w swojej ofercie posiada również innowacyjne żwirki Tigerino Special Care:

Tigerino Special Care Active Carbon – żwirek z węglem aktywnym, zapewniający jeszcze skuteczniejsze wiązanie zapachów, pomagający utrzymać higienę w kuwecie.

Tigerino Special Care – White Grain – żwirek, którego bryłki zmieniają kolor podczas kontaktu z cieczą, przez co ułatwia sprzątanie oraz zachowanie czystości i świeżości. Posiada specjalną ochronę przeciwbakteryjną, która eliminuje powstawanie bakterii i brzydkich zapachów.