Vitakraft dla kota

Vitakraft dla kota

Kocia wyprawka potrafi naprawdę sporo kosztować, nawet jeśli jesteś wyposażonym w zmysł polowania na okazje zakupowe drapieżnikiem. Na szczęście zakup kuwety,  akcesoriów do jej sprzątania, czy legowiska  to inwestycja wystarczająca nawet na kilka lat- w zależności od jakości produktów na jakie się zdecydujesz. Inaczej nieco sprawa wygląda w przypadku żywności oraz żwirku. Zarówno jednego, jak i drugiego nie może zabraknąć w Twoim domu nigdy, jeśli wraz z Tobą przebywa w nim uroczy kociak. 

Mimo, że przystępna cena w przypadku karm dla kotów nie idzie zazwyczaj w parze z jakością proponowanych przez producentów usług, a raczej materiałów użytych przy produkcji wyrobów, to nie znaczy, że tanie i zdrowe karmy dla kota nie istnieją. Przykładem takiej diety pupila może być marka Vitakraft Poesie. Firma już od ponad 180 lat zajmuje się produkcją żywności dla zwierząt hodowlanych i domowych, więc chyba znają się na swoim fachu. 

Ich produkty cieszą się niesamowitym zainteresowaniem, o czym świadczą wysokie wyniki sprzedażowe- dziennie na całym świecie z półek sklepowych znika aż 1,2 mln wysokiej klasy produktów Vitakraft. Dla kota jednak istotniejszy będzie smak serwowanych mu dań nie zyski firmy. 

W związku z tym, że koty potrzebują różnorodnego pożywienia, które odzwierciedla pokarmy, jakimi raczą się w środowisku naturalnym omawiana w artykule marka udostępnia swojej produkty w 6 ciekawych wariantach smakowych oraz kilku formach podania. 

W ofercie sklepów internetowych oraz stacjonarnych znajdziecie zarówno pełnowartościowe paszteciki, pyszne galaretki, kremowe pianki, jak i kawałki mies skąpane w delikatnych lub bardziej wyrafinowanych i aromatycznych sosach. Do wyboru istnieje także kilka rodzajów opakowań: wygodne do porcjowania saszetki, urocze pudełka w kształcie serduszek, czy ekologiczne, metalowe puszki. 

Producenci postarali się, aby produkty odpowiadały na potrzeby kotów o różnym zapotrzebowaniu energetycznym, które uwarunkowane jest wiekiem. Dlatego pośród szerokiej gamy wyrobów każdy mruczek znajdzie coś dla siebie. Gwarancja smaku i wartości odżywczych oraz przystępna cena- to cechy wyróżniające Vitakraft. Opinie na temat tanich karm dla kotów raczej nie są zbyt pochlebne wśród pasjonatów hodowli tych tajemniczych zwierząt. Nie oznacza to jednak, że znalezienie diety, która pozwoli kotu zachować zdrowie i nie zrujnuje Twojego portfela jest niemożliwe do wykonania. 

Ważne, aby w składzie taniej karmy dla kota nie było konserwantów i substancji poprawiających smak. Koty nie radzą sobie także z przetwarzaniem cukrów i niektórych produktów roślinnych. Z pewnością nie można nazwać ich wegetarianami.

Szczęśliwe koty, to z pewnością te, którym udało się uniknąć nawracających lub przewlekłych chorób układu moczowego. Regularne posiłki w postaci mokrej karmy, o dużej wilgotności (tak jak Vitakraft) wspomagają pracę nerek oraz utrzymują mechanizmy odpowiedzialne za wydalanie toksyn z organizmu w normie.