Wyprawka dla kota

Wyprawka dla kota

Jeśli zdecydowaliśmy się na futrzanego i mruczącego współlokatora, musimy pamiętać o tym, że potrzebnych nam będzie kilka rzeczy, których nie powinno zabraknąć gdy w naszym domu pojawi się kot. Do najważniejszych należą miseczki na jedzenie oraz wodę, jak również kuweta odpowiednich rozmiarów, żwirek oraz specjalna łopatka do kuwety. Gdy kotek już z nami zamieszka, to oczywiście mimo, iż sam wybiera sobie miejsce do spania, potrzebny będzie koszyk w którym kot będzie mógł spędzać czas oddając się drzemce. Najlepiej kupić kosz specjalnie przeznaczony do tego celu. Wybór jest ogromny, więc z łatwością znajdziemy coś odpowiedniego.

Żeby nasz kotek był zadowolony i miał zajęcie pomyślmy o zabawkach dla niego. Nie zawsze muszą być to rzeczy kupione na które wydajemy sporo pieniędzy. Większość kotów jest szczęśliwa mając do zabawy zwyczajny karton, w którym można się schować, którego można rozdrapać, a który łatwo zastąpić nowym. Małe piłeczki również sprawiają kotkom sporo frajdy. Nie możemy jednak zapomnieć o najważniejszym, o drapaku dla kota. Służy on do ostrzenia pazurów oraz umożliwia ćwiczenie całego ciała.
Do bezpiecznego przewozu kota, potrzebny jest również transporter. Na koniec jeszcze zakup kociej karmy i wtedy możemy sprowadzić do domu nowego lokatora.

Powiązane produkty:

Miski

Kuwety

 Żwirki

Legowiska

Zabawki

Drapaki