Gama produktów Whiskas dla kotów

Gama produktów Whiskas dla kotów

Whiskas to producent żywności dla kotów, który od lat nieprzerwanie świętuje tryumfy na półkach sklepowych  z kocimi przysmakami. Nic dziennego skoro ich produkty od lat cieszą się zainteresowaniem. Wszystko ze względu na niepowtarzalny smak oraz pełnowartościowy i kompletny skład serwowanych przez Whiskas kocich posiłków.

Standardy żywienia Whiskas obejmują koty w różnych kategoriach wiekowych. Zarówno karmy mokre jak i suche jedzenie dla kotów tej marki występuje w kilku seriach np.  Junior- dla maleńkich kotów. Saszetki z jedzeniem dla małego kota Whiskas kupić można w mniejszych lub większych zestawach. Sklepy internetowe proponują na prawdę opłacalne oferty. Karmy Whiskas dla małych kotów są codzienną dawką witamin , minerałów i energii dla ciekawskiego świata malucha. Zawarte w nich białka oraz warzywa i owoce stymulują wzrost malca, pobudzaj układ kostno-stawowy i wspierają budowanie masy mięśniowej.

W ofercie Whiskas dostępne są także puszki z karmą dla kotów dorosłych-Adult. Podobnie jak te dedykowane dla kociąt, produkty znanej na całym świecie marki dla dorosłych kotów zapewniają dokonały smak oraz jakość posiłków. Mokra karma tej firmy w pełni odpowiada na zapotrzebowanie energetyczne aktywnych kotów, przy jednoczesnym wsparciu pracy układu pokarmowego pupila. Linia Whiskas Senior pozwala na odpowiednie żywienie starych kotów, o niskim zapotrzebowaniu energetycznym. Dzięki nim twój sędziwego wieku mruczek pozostanie w świetnej formie, bez obaw o zbędne kilogramy.

Oczywiście w ofercie sklepów z akcesoriami dla zwierząt znajdziecie także produkty Whiskas przeznaczone dla kotów po kastracji i kotek po sterylizacji. Zwierzęta poddane inwazyjnym zabiegom często tracą dawną werwę i chęci do zabawy. Dlatego są niezwykle podatne na otyłość i choroby jej towarzyszące. Dlatego właśnie producenci  Whiskas postanowili wyjść naprzeciw potrzebom opiekunów i ich pupili- czyli  stworzyć zbilansowaną i umożliwiającą zachowanie zdrowej sylwetki kota karmę Sterile.

Dania gotowe dla kota dostępne są w postaci wygodnych saszetek zawierających odmierzone porcje mokrego jedzenia, które bardzo często nabyć można w atrakcyjnych cenowo zestawach. Whiskas produkuje także puszki z mokrą karmą dla kotów, które sprawdzaj się w przypadku kiedy w domu mieszka więcej niż 1 drapieżnik. Oprócz tego w sprzedaży są pyszne paszteciki dla zwierząt. W sklepach stacjonarnych i internetowych dostępne są także suche karmy Whiskas, w wielu smakach oraz  opakowaniach o różnych gabarytach. Twój pupil z pewnością rozsmakuje się także w szerokiej gamie przekąsek i produktów do czyszczeni zębów tej firmy.