Jaki skład powinny mieć karmy mokre dla kotów?

Jaki skład powinny mieć karmy mokre dla kotów?

Doświadczeni hodowcy uważają, że dobre karmy mokre dla kotów są ważnym elementem codziennego żywienia, które ma bezpośredni wpływ na zdrowie, witalność i wygląd tych zwierząt. Dzięki doświadczeniu przy prowadzeniu hodowli kotów i specjalistycznej wiedzy można prawidłowo rozpoznawać, które składniki karmy są najbardziej wartościowe. Dieta powinna przynosić korzyści naszemu przyjacielowi. Warto zaufać specjalistom i sięgać po polecane przez nich karmy mokre dla kotów w puszkach lub saszetkach.

Karmy mokre dla kotów – zdrowie i dobra kondycja

Dieta bezpośrednio wpływa na zdrowie. Także kondycja kotów jest ściśle związane z tym, jaką karmę jedzą. Czy zawiera ona wszystkie potrzebne wartości odżywcze, minerały i witaminy? Część karm, które są dostępne w sprzedaży, posiada dodatki konserwujące, które przedłużają ich ważność, wzmacniacze smaku, albo aromaty wpływające na zapach. Warto pod tym kątem przeczytać skład, jaki mają karmy mokre dla kotów. Dobrze, jeżeli priorytetem producenta jest dostarczanie najlepszych jakościowo produktów. Kocia dieta bezpiecznie powinna wspierać prawidłowy wzrost i rozwój pupilów. Pełne wartościowych składników najwyższej jakości, dobre karmy mokre dla kotów są ważnym elementem żywienia.

Co radzą hodowcy – jakie karmy wybrać? 

Na bazie ogromnego doświadczenia w karmieniu zwierząt powstały karmy mokre dla kotów z serii Catz FineFood, które są dostępne w sklepie bigcats.pl online. Puszki lub saszetki z tej serii, to smaczne potrawy, które koty wprost uwielbiają. Oczywiście to nie jedyna zaleta. Hodowcy zawsze zwracają uwagę na zawartość pod kątem zdrowego i zróżnicowanego składu. Produkty są pełnowartościowe i dostarczają pupilom najważniejsze składniki odżywcze. Karmy mokre dla kotów Catz FineFood mogą być serwowane osobnikom w niemal każdym wieku, bez względu na to, w jakiej fazie rozwoju się znajdują. Z tego względu są one niezwykle cenione w gronie hodowców czworonożnych pupili.

Świeża rybka od marki Fish4Cats

W pełni naturalny skład karmy mokrej dla kotów Fish4Cats dostarcza kociakom najwyższej klasy pożywienie, wyróżniające się wysoką jakością. Surowce wykorzystane do przygotowania produktów to przede wszystkim świeże ryby, które zaspakajają spore zapotrzebowanie na białko, jednocześnie nie wymagają dostarczania zbyt wielu tłuszczów i węglowodanów. Choć koty są niezwykle wybredne, karma Fish4Cats przypadnie im do gustu. Produkty te powstały z miłości do zwierząt, dlatego są smakowite, a zarazem wartościowe!