Karma Fitmin

Karma Fitmin

W obecnych czasach społeczeństwo kładzie coraz większy nacisk na zdrowe odżywianie i równie dobry styl życia. Większości z nas weszło w nawyk pieczołowite sprawdzanie składów  analitycznych produktów na półkach sklepowych. Krótko mówiąc chcesz dbać o siebie, swoich bliskich i karmić ich tym co najlepsze- i to jest tak naprawdę zrozumiałe. Jednak czy podczas zakupów na pewno troszczysz się o wszystkich mieszkańców Twojego domu? Czy masz pewność, że karma, którą podajesz codziennie Twojemu kotu spełnia wymogi bezpieczeństwa i dostarcza mu wszystkich niezbędnych do życia substancji? No właśnie….

Proste, mięsne posiłki to klucz do sukcesu i popularności na jaką zasłużyła karma Fitmin. Opinie na temat tego produktu są niezwykle przekonujące szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę skład produktu. Naturalnie pozyskiwana formuła oparta na świeżym i nie przetworzonym mięsie, białku odzwierzęcym, bez szkodliwych dla organizmu zbóż i skrobi.

Szeroka oferta producenta obejmuje produkty przeznaczone do kotów niezależnie od ich wieku, stanu zdrowia czy rasy. świetnym przykładem może być tutaj Fitmin Cat Purity Kitten, która jest idealna zarówno dla dorastających i skorych do zabawy kociąt, jak i kotek w ciąży. Jej wzbogacona o witaminy i minerały oraz dodatkową ilość białka formuła gwarantuje zrównoważony rozwój kociego dziecka- właściwie już od poczęcia, gwarantując tym samym świetne samopoczucie noszącej go pod sercem mamy.

Kompletna i pieczołowicie dobrana receptura, która charakteryzuje się Fitmin karma dla kota pozwala również na bezpieczne i zdrowe żywienie kotów po zabiegach sterylizacji. Oprócz tego, że regularne i dobre posiłki pozwalają kotu lepiej przejść przez okres rekonwalescencji po zabiegu, to oprócz tego pomaga mu odzyskać witalność i motywację do aktywności fizycznej. O odpowiednią perystaltykę jelit w przypadku Twojego kota dzięki obecności surowych włókien roślinnych zadba właśnie ta specjalistyczna i wyśmienita w smaku karma dla kota.

W związku z tym że Fitmin to karma bezzbożowa świetnie sprawdzi się także w przypadku zwierząt cierpiących na różnego rodzaju alergie pokarmowe lub po prostu tych które nie tolerują niektórych pokarmów w diecie. 

Zrównoważona dieta jest gwarancja zzdrowo wygladającej sierści zwierzaka, ale nie tylko. W związku z tym, że koty nie mają możliwości werbalnego poinformowania nas, że na ich talerzu znajduje się nieświeże, przetworzone, sztuczne jedzenie, a co gorsza nie mogą zaalarmować nas bezpośrednio o tym co im szkodzi- to właśnie Ty musisz wziąć los pupila  we własne ręce i porządnie przyłożyć się do wyboru odpowiedniej karmy. Jeśli chcesz, aby mruczek cieszył się długim i beztroskim życiem, z dala od weterynaryjnego gabinetu i sali operacyjnej zainwestuj w dobrą karmę dla kota. Nigdy nie jest za późno na wprowadzenie zasad zdrowego żywienia- szczególnie jeśli pupil posiada już kilka dodatkowych kilogramów,/ niewynikających z grubości jego futra.