Karma ZiwiPeak

Karma ZiwiPeak

Będąc na etapie poszukiwań odpowiedniej karmy dla naszego kota, koniecznie zapoznajcie się z ofertą ZiwiPeak. Dlaczego warto na nią zwrócić uwagę? Ponieważ przoduje w rankingach popularności. Ponieważ nowozelandzkie przepisy gwarantują, że mięso jest wolne od hormonów, antybiotyków i czynników stymulujących wzrost.

Ta przodująca w światowych rankingach karma jest hipoalergiczna, zawiera 90% mięsa i jest prawie w 100 % przyswajalna. Produkowana dla kotów w każdym wieku i na każdym etapie życia. Ciekawy jest sposób jej produkcji. Suszenie odbywa się za pomocą powietrza, nie jest przetwarzana w wysokich temperaturach, która niszczy naturalne składniki. Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają naturalną dietę kotów, oferując to samo zestawienie i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota, który jest zwierzęciem typowo mięsożernym. Koty, które nie mają możliwości polowania znajdą w tej karmie to, co zwierzęta żyjące na wolności spożywające całą upolowaną przez siebie ofiarę, której wnętrzności odznaczają się, wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety.

Suszona powietrzem karma gwarantuje w pełni zbilansowaną dietę dla kota. Firma ZiwiPeak nie produkuje na skale masową. Produkcja jest przygotowywana w małych partiach przez wyspecjalizowaną kadrę, która dba, o jakość. Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU.

Karma nie zawiera:

  • kukurydzy, ryżu, ziemniaków i innych wypełniaczy,
  • konserwantów,
  • składników GMO,
  • soli i cukru.

Minimalna ilość węglowodanów jest idealna dla kotów kastrowanych, mających skłonności do tycia, jak wiadomo to właśnie węglowodanowe wypełniacze są odpowiedzialne za wzrost wagi, nie tylko zresztą u kotów. Zamiast bezwartościowych węglowodanów karma ZiwiPeak zawiera małże zielone, naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.

Przy produkcji karmy dla kotów przetwarzane są wyłącznie surowce z lokalnych gospodarstw nowozelandzkich.

Korzyści ze stosowania karmy ZiwiPeak:

Wszystkie opakowania karm suchych ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki.

Wewnątrz każdego opakowania znajduje się także miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji pokarmu zgodnie z zaleceniami żywieniowymi ZiwiPeak.

Zresztą pozwólmy naszym milusińskim przetestować karmę ZiwiPeak. Jej cena nie odstaje od innych a korzyści mogą być spore.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *