Mac’s Kitten

Mac’s Kitten

Mac’s karma dla kota charakteryzuje się dużą zawartością mięsa, które dostarcza pełnowartościowe białka pochodzenia zwierzęcego. Cenne wartości odżywcze oraz lekkostrawne składniki zapewniają kotom harmonijny i prawidłowy rozwój.  Karma jest odpowiednia dla kotów cierpiących na alergie, niestrawność i będących na diecie eliminacyjnej, ponieważ nie zawiera dodatku zbóż i jest wyjątkowo lekkostrawna. Odpowiednie połączenie składników odżywczych wspiera zdrowie kota oraz jego witalność i samopoczucie.

Karma w swoim składzie zawiera olej z łososia norweskiego, który dostarcza kotu niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 poprawiających kondycję skóry i sierści. Dodatek żurawiny reguluje pH moczu i chroni pęcherz kota.  Niezbędna w diecie kota tauryna wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca i wzroku. Wzbogacenie karmy o L-karnitynę pozwala kotu zachować prawidłową masę ciała, ponieważ szybciej redukuje tłuszcz. Dodatki takie jak spirulina, ekstrakt z juki, zielone małże nowozelandzkie, dostarczają kotu jeszcze więcej witamin i minerałów. Karma zapobiega również tworzeniu się kul włosowych w układzie pokarmowym.

Karma jest dostępna w różnych wariantach smakowych, np.: królik, łosoś i pstrąg, kaczka, indyk, kurczak.

Mac’s ma pośród swoich produktów również karmę przeznaczoną dla kociąt.  Karma Mac’s Kitten zapewnia młodemu kotkowi dobrze zbilansowane i pełnowartościowe pożywienie, zaspokajające jego potrzeby żywieniowe. Małe kocięta dopiero uczą się spożywać pokarm stały i są przyzwyczajone jedynie do mleka swojej matki, a więc niezwykle ważne jest, aby pierwsza karma była dla nich odpowiednio smaczna. Zachęci je to do tej formy pokarmu i nie będziemy mieli takiego problemu z jego wprowadzaniem.

Odpowiednia ilość wapnia i fosforu w karmie zapewnia kotkom zdrowe kości i jest wręcz niezbędna w procesie wzrostu. Karma jest bogata w wysokiej jakości białka, źródłem których jest drób (64%) oraz łosoś i krewetki. Wartościowe białka dostarczają kotom wiele energii, co jest bardzo ważne szczególnie u młodych kociąt, które są bardziej aktywne i chętnie poznają świat. Karma nie zawiera zbóż, więc jest idealna dla wrażliwych kocich żołądków, dla których pszenica jest bardzo ciężkostrawna. Jako źródło węglowodanów alternatywnie zastosowano bataty, które są łatwo przyswajalne. Olej z łososia jest źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które mają zbawienny wpływ na stan skóry i sierści. Karma nie zawiera żadnych sztucznych substancji, a do urozmaicenia smaku użyto naturalnych ziół górskich. Zrównoważona kombinacja minerałów i witamin zawartych w karmie, zapewnia kotu prawidłowy rozwój i wszystkie cenne wartości odżywcze. Karma zapobiega powstawaniu kul włosowych w przełyku, co jest częstym problemem kotów, nawet tych najmniejszych. Dodatek niezbędnej tauryny chroni serce oraz wzrok, a ekstrakt z juki pomaga zniwelować nieprzyjemne zapachy z kuwety.

Karma Mac’s dla kociąt jest dostępna w następujących opakowaniach:

Mac’s Kitten 400g

Mac’s Kitten 800g

Mac’s Kitten karma sucha 1,5kg

Pokarm dla kociąt Mac’s Kitten opinie ma wyjątkowo pochlebne, więc warto się na niego skusić, aby zapewnić swojemu dorastającemu kotkowi zdrowy i poprawny rozwój oraz niepowtarzalny smak w pierwszych miesiącach życia.