Poidełko Pioneer Pet Swan – gdzie kupić?

Poidełko Pioneer Pet Swan – gdzie kupić?

Automatyczne poidełka dla kotów spotkały się z wielka aprobatą właścicieli czworonogów. Dzięki nim koty spożywają więcej wody, co jest niezwykle ważne dla ich zdrowia. Większość kotów nie lubi pić wody z miski – przyczyn jest wiele. Od źle dobranych misek, do mętnej wody, która nie zachęca ani smakiem ani zapachem. Można zaobserwować jednak, że koty chętnie piją wodę z kranu – producenci kocich akcesoriów to dostrzegli i wprowadzili do swojego asortymentu fontanny na wodę – cieszące się wielkim uznaniem urządzenie, które jest ogromną pomocą dla posiadaczy kotów.

Wśród najbardziej polecanych fontann dla kotów znajduje się Pioneer Pet Swan, które możesz znaleźć tutaj. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego właściciela kota, któremu zależy na zdrowiu swojego pupila.

Jest ono nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale także ładne – ma wygięty kran, przez co swoim kształtem przypomina łabędzia.  Jest wykonane z całkowicie bezpiecznego tworzywa sztucznego, które nie zawiera bisfenolu A. Dostępne jest w eleganckim, białym kolorze.

Jest to idealne poidło dla kotów, które lubią pić wodę z kranu. Jeśli kran im nie odpowiada – Pioneer Pet ma szeroką miskę, która będzie odpowiednia dla każdego kota i nie będzie drażniąca dla delikatnych wibrysów. Nieustający ruch i delikatny plusk wody stanowi dla kota zachętę do częstego picia i wzbudza ciekawość. Poidło utrzymuje wodę cały czas świeżą i chłodną dzięki nieustannej cyrkulacji, co sprawi, że kot odzyska chęć do picia. Woda, która stoi kilka godzin w miseczce zaczyna mętnieć, zmienia się jej zapach a brak świeżości wpływa również na smak – powoduje to u kota wielką niechęć, a wręcz wstręt do wody. Na pewno będzie nam wdzięczny jeśli zapewnimy mu stały dostęp do świeżej i chłodnej wody, która nie traci swojej świeżości tak szybko, jak woda w zwykłej misce. Dodatkowo, poidło jest wyposażone w filtr z węgla aktywnego, który zapewnia systematyczne oczyszczanie wody i ochronę pompy. Poidełko ma regulowany przepływ wody, który możemy ustawić według preferencji naszego kota.

Nie tylko koty będą ucieszone z tego gadżetu – ich właściciele też odnajdą kilka zalet. Przede wszystkim, fontanna ta cechuje się niezwykle cichą pracą, wiec nie będzie nam przeszkadzać. Jest zasilana przez kabel USB, który można w razie potrzeby szybko odłączyć, aby wyczyścić poidło. Wskaźnik nam pokazuje poziom minimalnego napełnienia wody w misce. Fontanna sprawia, że w całym pomieszczeniu zaczyna panować przyjemny klimat.  Jest też bardzo łatwa w pielęgnacji – można ją myć w zmywarce.

Co otrzymasz kupując poidło Pioneer Pet Swan?

  • poidełko,
  • pompa,
  • 1 filtr z węgla aktywnego,
  • adapter USB,
  • kabel zasilający,
  • instrukcja obsługi.

Filtry trzeba regularnie wymieniać. Najlepiej co 2-4 tygodnie lub w przypadku widocznego zanieczyszczenia, np. sierścią, resztkami pokarmu. Wymienne filtry znajdziesz tutaj.