Rosie’s Farm

Rosie’s Farm

Rosie’s Farm to pełnoporcjowa, kompletna karma dla kotów, której receptura opiera się tylko na naturalnych składnikach. Nie zawiera zbóż, które są zbędnym dodatkiem w wielu karmach, których producenci chcą zaoszczędzić, więc jako źródło węglowodanów dodają np. pszenicę, która ma silne działanie alergenne i jest ciężkostrawna dla kotów. Świeże mięso, ryby i krewetki stanowią podstawowe składniki karmy Rosie’s Farm i są wzbogacone o olej z łososia, który zawiera niezbędne w diecie kota kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 – poprawiają one kondycję skóry i sierści, nadają jej blasku i jedwabistości. Karma jest odpowiednio zbilansowana i stanowi pełnowartościowy posiłek dla kota w każdym wieku. W ofercie znajdziemy karmę przeznaczoną dla kociąt, dla kotów dorosłych i dla kotów starszych. Producent stawia na naturalny skład, a więc świadomie zrezygnował ze sztucznych substancji polepszających smak, zapach i wygląd karmy.

Rosie’s Farm Adult – bezzbożowa, lekkostrawna karma dla kotów dorosłych, która gwarantuje Twojemu kotu niepowtarzalny smak. 70% karmy stanowią pełnowartościowe białka pochodzenia zwierzęcego – mięso lub ryby oraz wysokiej jakości podroby. Mięso jest poddawane delikatnej obróbce, dzięki czemu zachowuje naturalny smak i wszystkie najcenniejsze wartości odżywcze. Karma nie zawiera soi, laktozy ani pszenicy, więc jest lekkostrawna i odpowiednia dla kotów cierpiących z powodu alergii i niestrawności. Wzbogacona o olej z łososia dla pięknej skóry i sierści oraz obowiązkowo taurynę, której obecność w diecie kota jest niezbędna, jeśli chcesz mu zapewnić prawidłowe funkcjonowanie serca oraz wzroku. Jest odpowiednia dla dorosłych kotów każdej rasy  i o każdej wielkości. Dostępne są następujące smaki: kurczak; indyk i kaczka; łosoś i kurczak z krewetkami; jagnięcina i kurczak.

Rosie’s Farm Kitten – pełnoporcjowa karma zapewniająca młodemu, dorastającemu kotu wszystkie niezbędne składniki odżywcze, pozwalające na prawidłowy rozwój. Delikatne przygotowanie wpływa na zachowanie naturalnego smaku mięsa. Brak sztucznych substancji oraz zbóż zapewnia łatwą przyswajalność i lekkostrawność karmy, co jest niezwykle ważne szczególnie w przypadku młodych kociąt, które dopiero uczą się przyjmować stały pokarm, a ich układ pokarmowy, do tej pory przyzwyczajony jedynie do mleka matki, jest wyjątkowo delikatny. 60% tej karmy stanowi mięso z kurczaka i pełnowartościowe podroby, a 10% to świeży i lubiany przez koty pstrąg – wszystko zanurzone w pysznym bulionie. Kawałki mięsa nie są za duże i nie sprawiają problemu przy przeżuwaniu u małego kotka. Karma jest oczywiście wzbogacona o olej z łososia i taurynę.

Rosie’s Farm Senior – karma przeznaczona dla starszych kotów, które cechują się mniejszą aktywnością fizyczną. U starszych kotów często pojawiają się problemu układu pokarmowego, takie jak np. niestrawność czy obniżony apetyt, dlatego karma ta zawiera wyjątkowo lekkostrawne składniki – 60% mięsa drobiowego i pełnowartościowych podrobów, wzbogacone o 10% łososia. Karma jest naturalna, nie zawiera szkodliwych dodatków. W składzie można znaleźć olej z łososia i taurynę – tak samo jak w przypadku karmy dla kociąt i kotów dorosłych. Delikatny smak i pełnowartościowe składniki na pewno sprawią, że Twój senior odzyska apetyt i będzie ze smakiem zajadał się tą karmą, a jednocześnie cieszył zdrowiem jeszcze przez długi czas.