Smilla karma mokra

Smilla karma mokra

Karma Smilla to zrównoważony, pełnoporcjowy pokarm dla kota odpowiednio dostosowany do poszczególnych potrzeb na każdym etapie życia kota. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze i witaminy, a delikatna obróbka termiczna zawartego w karmie mięsa wpływa na jego wyjątkowy smak i zachowanie cennych wartości odżywczych. Karma cieszy się ogromna akceptacją wśród kotów. Stanowi doskonale urozmaiconą dietę, bogatą w niezbędne witaminy i minerały. Doskonale dba o prawidłowy rozwój kotów w każdym wieku.

Karma Smilla opinie

Największą zaletą, na którą wskazują właściciele kotów jest stosunek jakości do ceny. Dobry skład za niewielką cenę to idealne rozwiązanie, zwłaszcza przy większej ilości kotów. Karma jest chętnie zjadana przez koty – nawet te, które są zazwyczaj bardzo wybredne i ciężko dobrać im odpowiednią karmę. Plusem jest również konsystencja – odpowiedniej wielkości kawałki mięsa, karma jest nie za gęsta i nie za rzadka – po prostu idealna.

Karma Smilla skład

Karma Smilla dla kota jest stworzona o receptury bazujące na najnowszych badaniach dietetyków i dzięki temu dostarcza kotu wszystko to, co niezbędne. Nie zawiera substancji polepszających smak, barwiących i konserwujących, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia kota. W jej składnikach nie ma również cukru i zbóż. Jej składniki są odpowiednio zbilansowane i dostosowane do poszczególnych kocich potrzeb w zależności od wieku lub stanu zdrowia. Posiada dodatki m.in. tauryny, witaminy D3, kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, witaminy E, cynku, biotyny, jodu, a więc wszystkich składników mineralnych i witamin, które korzystnie wpływają na odporność, prawidłowe funkcjonowanie serca i wzroku, dobrą kondycję skóry i sierści itp.

 W ofercie Smilla możemy znaleźć wiele karm zróżnicowanych ze względu na wiek i szczególne potrzeby zdrowotne kotów. Oto niektóre z nich:

Smilla Adult – karma dla kotów dorosłych powyżej 1 r.ż. Dostarcza kotom wszystkich niezbędnych składników odżywczych odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie. Nie zawiera sztucznych dodatków i wzmacniaczy smaku. Została wzbogacona o niezbędny w  kociej diecie aminokwas – taurynę. Jest dostępna w różnych wariantach smakowych, posmakuje każdemu kotu.

Smilla Sterilised – karma przeznaczona dla kotów po zabiegu kastracji, u których występuje większe ryzyko nadwagi. Zawiera zwiększoną ilość białek, ale niższą zawartość tłuszczy i składników energetycznych, co wspiera zachowanie prawidłowej masy ciała. U kotów po kastracji częściej pojawiają się kamienie moczowe, dlatego karma Smilla zawiera dodatek DL-metioniny, która zakwasza mocz, a tym samym zapobiega powstawaniu kamieni. Włókna roślinne zapobiegają tworzeniu się kul włosowych a siemię lniane dostarcza kwasy omega-3 i omega-6. Karma nie zawiera sztucznych dodatków i substancji alergennych, jest odpowiednia dla kotów cierpiących na alergie, nietolerancje pokarmowe i niestrawności – co jest dość częste u kotów kastrowanych z wrażliwymi żołądkami.