Terra Faelis Kitten

Terra Faelis Kitten

Terra Fealis dla kota to pełnowartościowa, a przede wszystkim pełna zdrowych składników karma. Dostarcza wszystkich składników odżywczych, które są niezbędne w kociej diecie. Produkowana jest tylko i wyłącznie z naturalnych składników wyróżniających się wysoką jakością. Nie zawiera żadnych zbędnych substancji typu polepszaczy smaku, konserwantów, aromatów i barwników. Jest to karma bezzbożowa, a więc odpowiednia również dla kotów cierpiących z powodu nietolerancji pokarmowych i alergii. Mięso oraz inne składniki wykorzystywane do produkcji tej karmy są zawsze świeże i mają jakość produktów spożywczych, która obowiązuje w Niemczech.  W karmie Terra Faelis nie znajdziesz mączek zwierzęcych i kostnych, małowartościowych produktów ubocznych, odpadów zwierzęcych i wypełniaczy.

Terra Faelis Mięsne Menue

Karma dla kotów dorosłych, która spełnia wymagania żywieniowe kota. Zróżnicowana receptura oraz świadome i staranne przygotowanie pokarmu w niskiej temperaturze zapewnia urozmaicenie diety o cenne składniki odżywcze oraz zachowanie naturalnego, delikatnego smaku. Do produkcji używa się jedynie pełnowartościowe, chude mięso, które dostarcza białka i kwasów omega-6 (znajdują się wśród niego np. serca i żołądki kurczaka, indyka i królika) oraz mięso z baranich i wołowych gardeł, które w dużym stopniu składa się z tkanki chrząstnej, a więc stanowi naturalne źródło wapnia i jest materiałem budulcowym kości i chrząstek kota. Karma zawiera również niewielką ilość wątróbki, która jest źródłem cennych minerałów i mikroelementów. W recepturze zastosowano również ekologiczne skorupki jajek, które są bogate w wapno niezbędne w kociej diecie – dzikie koty czerpią wapno z kości swoich zdobyczy. Warzywa, owoce i zioła dodane do mięsa stanowią idealne źródła naturalnego błonnika wspomagającego procesy trawienne i oczyszczającego jelita. Karma Terra Faelis zawiera aż 20 różnych odmian warzyw, owoców i ziół, które dostarczają różnych witamin i minerałów. Dodatek wodorostów w karmie dostarcza kotu wiele minerałów i mikroelementów, m.in. wapń, magnez, selen, sód, fosfor, mangan oraz aminokwasów, witamin, kwasów tłuszczowych. Olej z kiełków pszenicy jest bogaty w witaminę E i kwasy tłuszczowe omega-6 i idealnie łączy się z olejem rzepakowym. Dla zachowania równowagi elektrolitowej chlorku, w karmie zastosowano także sól andyjską – jest ona niezbędna dla zdrowia kota, dostarcza mu cennych składników. Dzikie koty czerpią je ze słonej krwi swoich ofiar. W karmie nie pominięto oczywiście dodatku tauryny, która jest konieczna dla zachowania prawidłowego funkcjonowania serca oraz narządu wzroku.

Karma Terra Faelis Mięsne Menue jest dostępna w dwóch wariantach smakowych:

Kurczak z dynią i kocimiętką

Królik z brokułami i kocimiętką

Karma jest dostępna również w wersji dla dorastających kociąt – Terra Faelis Kiiten a jej składniki są odpowiednio wyselekcjonowane, aby spełniały wymagania żywieniowe kociąt w etapie wzrostu i zapewniły im prawidłowy rozwój.  Zawierają zwiększoną zawartość pełnowartościowego białka i tłuszczy, które są niezbędne w diecie młodych, aktywnych kotków, które mają niewyczerpane zapasy energii.