Tanie drapaki sufitowe dla kotów w zooplus

Tanie drapaki sufitowe dla kotów w zooplus

Drapaki mocowane do sufitu to atrakcyjny pomysł na urozmaicenie kociej codzienności. Ten mebel dla pupila regulować można w zależności od wysokości, na jakiej znajduje się sufit w mieszkaniu. Trzeba jednak pamiętać, aby  drapak zamocowany nad naszymi głowami był solidny, dobrze przykręcony oraz bezpieczny nie tylko dla kota, ale dla innych użytkowników domowej powierzchni. Zobacz tanie drapaki sufitowe, które znajdują się w ofercie Zooplus.

Większość drapaków sufitowych obecnych w sklepowej ofercie obitych jest przyjemnym w dotyku futerkiem. W przypadku tego konkretnego modelu wszystkie hamaki oraz legowiska nadają się do prania w pralce. Tak samo jak pokrowce na półki, czy sam drapak. Materiał został przymocowany do stelaża za pomocą rzepów, które w razie konieczności wyprania bez problemu można odczepić. Tak jak wspomnieliśmy na początku słupek ma regulowaną wysokość, dzięki czemu z pewnością spełni oczekiwania twoje oraz kapryśnego mruczusia.

Sam produkt jest bardzo dobrej jakości- półki wykonane zostały z solidnego drewna. Każdy niemal z elementów tego drapaka sufitowego można przemieszczać  i zamieniać miejscami, fundując kotu nową partię wrażeń.

Natural Paradise Quadra to mebel dla prawdziwie wymagających czworonogów. Jest wyposażony w napinacz sufitowy  dzięki czemu bez problemu regulować można jego wysokość. Słupek uzbrojony jest w hamaki i legowiska. Zestaw umożliwi kotu obserwowanie i kontrolowanie sytuacji w mieszkaniu z jego ulubionej pozycji. Krótko mówiąc będzie on mógł patrzeć na wszystkich z góry. Ten konkretny model drapaka sufitowego jest bardzo estetyczny. Prostota i jasna przyjemna dla oka kolorystyka sprawiają, że wtapia się on w wystrój mieszkania, stając się jego częścią.

Nastepnym na liście dostępnych w Zooplus tanich drapaków sufitowych jest drapak dla kota Atlas. Jest obszyty miękkim i nadającym się do pranie pluszem. Koty wręcz uwielbiają ucinać sobie drzemkę na półkach i hamaku, zapełniając czas pomiędzy snem a jedzeniem wesołymi gonitwami w górę i w dół.  Ten dwupoziomowy drapak sufitowy zawiera zarówno miejsca do spania jak i te przeznaczone do drapania. Większość z elementów tego konkretnego modelu można ustawiać według własnego zamysłu.

Orion to drapak dla kota z jaskinią i hamakiem. Ze względu na to, że ten wiatrak sufitowy ma niewielkie gabaryty, jest idealny do małych mieszkań. Jest wąski i ma możliwość regulacji wysokości. W przeciwieństwie do pozostałych nie jest mocowany do sufitu, a do ściany.

Drapak to niezbędna cześć kociej wyprawki. Nawet najbardziej podstawowy i najtańszy mebel pomoże ci uchronić meble oraz tapicerki przedmiotów codziennego użytku przed ostrymi pazurkami twojego niewyżytego i łaknącego drapania kota.