Toby legowiska

Toby legowiska

Kot to wielki indywidualista i lubi chodzić własnymi drogami. Ma opinię samotnika i nawet osobnik bardziej towarzyski od czasu do czasu lubi się schować. Stąd pewnie częsty ich widok w koszach z brudną bielizną, szufladach i kartonowych pudełkach, o pralce nie wspominając. Wszędzie, gdzie jest dość ciasno, cicho i gdzie można schronić się przed ciekawskimi spojrzeniami. Kierując się potrzebami domowego pupila, warto zaproponować mu miejsce do spania, które pokocha.

Miękkie zrobione z pluszu lub polaru, ozdobione futerkiem, czy zabawną aplikacją, to częsty wybór właścicieli kotów. Najlepiej żeby było wodoodporne i łatwe w czyszczeniu z sierści. I wytrzymałe na kocie pazury. Producenci, naprawdę, mają się, nad czym głowić, bo trudno pogodzić powyższe cechy idealnego legowiska dla kota.

Kot znaczną część doby wyleguje się i drzemie. Na krótkie chwile aktywności zużywa tak wiele energii, że potrzebuje spokojnego, ciepłego i bezpiecznego miejsca do odpoczynku.

Legowiska TOBY to, żeby nie przesadzić, istne dzieła sztuki użytkowej.  Dobranie rodzaju legowiska, fasonu i kolorystyki do wymagań klienta i kota, urocze tkaniny, kokardki i wyhaftowane imiona, pasują nawet do najbardziej wyrafinowanych wnętrz.

Nie to jednak najważniejsze. Właściciele zazdroszczą swoim milusińskim miękkości i delikatności produkowanych przez TOBY legowisk. To nie jest sprawiedliwe, że nie ma wersji dla ludzi, chociaż z drugiej strony, całymi dniami wylegujący się człowiek, nie zarobi na jedzonko dla swojego Pana i Władcy.

Firma TOBY powstała z miłości do zwierząt. Wychodzi naprzeciw klientom i zmienia produkty tak, aby były w stanie zadowolić zarówno tych czworonożnych jak i ich właścicieli. Cały czas rozszerza ofertę i powiększa asortyment.

Legowisko dla kota TOBY posiada spód podszyty grubym wigofilem a wnętrze poduszki wypełnione jest kulką silikonową, którą można prać w 30°C.

Legowisko dla kota to nie tylko poduszka. Istnieją różne rodzaje kocich sypialni. Najchętniej wybierana przez koty jest tak zwana budka, czyli poduszka ze ściankami i sufitem, najlepiej z nie za dużym otworem wejściowym.

Budka dla kota nie może być za duża. Zwinięty w kłębek kot, otoczony z każdej strony miękkimi ściankami z przyjemnego materiału, będzie czuł się bezpiecznie.

Mało, który kot przywiązuje się na długo do jednego legowiska. Mają w zwyczaju polegiwać w różnych, czasem dziwnych miejscach w domu. Gdy akurat nie potrzebują spokoju i wyciszenia, ułożą się w miejscu, gdzie mogą spokojnie przymknąć oczy i jednocześnie obserwować otoczenie. Taką możliwość dają legowiska otwarte, poduszki albo grube i puszyste kocyki. Ile legowisk ma Twój kot?

Budka czy poduszka? Bardziej pasowałoby: budka i poduszka, w dodatku nie jedna. Wybór legowiska i tak należy do kota, dobrze, że jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś odpowiadającego gustowi, upodobaniom i wielkości mieszkania.

Można powiedzieć, przerabiając reklamę: – Twój kot kupowałby TOBY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *