Żwirek Benek -opinie

Żwirek Benek -opinie

Na liście z akcesoriami zaliczanymi do kociej wyprawki nie może zabraknąć żwirku i kuwety. O ile w przypadku legowiska, zabawek, czy akcesoriów do pielęgnacji sierści wybór jest raczej prosty- w przypadku wyposażenie kociej toalety do sprawy trzeba podejść z rozsądkiem. Dobrze dobrana do rozmiarów i potrzeb kuweta to tlyko powłowa sukcesu, poniewaz pierwsze skrzypce w nauce samodzielnego korzystania z pojemnika na odchody gra dobrej jakości żwirek- tożsamy z potrzebami i upodobaniami pupila. 

Oprócz tego, że koty nie chcą załatwiać się w brudnej toalecie, to nawet w przypadku, gdy skrupulatnie sprzątasz pojemnik -zwyczajnie może nie pasować im umieszczony w nim sypki podkład. Źle dobrane wypełnienie jest główną z przyczyn załatwiania się poza kuwetą. Nic dziwnego, że pupil woli nasikać na Twoją czystą pościel, jeśli żwirek rani jego delikatne łapki, przykleja się do sierści, a od jego zapachu ma mdłości. Wybór na rynku akcesoriów zoologicznych jest obecnie wręcz przytłaczający. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych produktów tego rodzaju jest żwirek Benek. Opinie na jego temat w zupełności pokrywają się z jego sławą. 

W związku z tym, że Twój pupil nie jest w stanie jasno i wprost zakomunikować Ci, że przytaszczony przez Ciebie wór żwirku uważa za zakup nieudany- to pierwsze próby znalezienia tego odpowiedniego mogą zająć wam nieco czasu. 

Dlatego w poszukiwaniu tego jedynego i sprawdzonego elementu kociej wyprawki musisz uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście w ofercie sklepów zoologicznych znajdują się produkty takich marek jak znany i ceniony przez koty w naszym kraju żwirek Benek. Naturalny, bezpieczny, nietoksyczny wkład do kuwety występuje w formie drobinek od 2- 5 mm średnicy. Jest to produkt niezwykle chłonny, dzięki specjalnej formule doskonale neutralizuje przykre zapachy wydobywające się z wnętrza pojemnika na odchody. Niezależnie od rodzaju oraz materiałów, z których wykonane są ziarna żwirku tej konkretnej marki  produkt zapewnia odpowiednią ochronę przed rozwijaniem się bakterii wewnątrz kuwety. W związku z tym żwirek dla kota Benek chroni nie tylko Twojego pupila ale także Twoich dwunożnych bliskich, przed drobnoustrojami czającymi się w kocich odchodach. 

W ofercie sklepów dostępne są różne rodzaje wypełnień do kuwety, tak aby sprostać oczekiwaniom kotów wszystkich ras i kategorii wiekowych. Spośród proponowanych przez producenta akcesoriów dla kota wybrać możesz klasyczny i bezzapachowy betonitowy żwirek Benek. 25 litrowy worek wypełniony dobrej jakości gliną spokojnie wystarczy na kilka tygodni skrupulatnych porządków w kuwecie. 

Dla nieco bardziej wybrednych w kwestii załatwiania potrzeb fizjologicznych drapieżników stworzono żwirek Kukurydziany Benek. Ten konkretny produkt jest w 100% biodegradowalny, ekologiczny, a co najważniejsze na próżno szukać w nim szkodliwych dla kota i środowiska.  dodatków chemicznych. 

Mimo, że wszystkie produkty tej  firmy doskonale radzą sobie z nieprzyjemnym zapachem możliwy jest także zakup opcji- jaką jest wzbogacony o olejki eteryczne żwirek Benek. Lawendowy i przyjemny zapach skutecznie maskuje nawet najbardziej uprzykrzający życie smród kocich odchodów. 

Żwirek dla kotów Benek dostępny jest zarówno w formie wygodnych do sprzątania zbrylających się pod wpływem wilgoci drobinek, lub bezpiecznych dla sierści kotów długowłosych silikonowych kulek.