Purina Pro Plan

Purina Pro Plan

Koty to zwierzęta o konkretnych upodobaniach smakowych, wynikających z ich naturalnych potrzeb oraz zasad żywienia, do których stosowali się ich przodkowie i które wyznają ich żyjący na wolności kuzyni. Najbliższym z nich jest żbik afrykański. Dlatego dietetycy i lekarze weterynarii są zgodni co do tego, że domowe drapieżniki skazane w kwestii żywienia na łaskę człowieka, powinny jeść produkty najbardziej zbliżone składem do tych, które miałyby szansę upolować samodzielnie. W związku z tym, że jako troskliwy opiekun i przewodniczący stada dzierżysz na swych barkach odpowiedzialność za zdrowie i życie mruczącego współlokatora wybór karmy dla kota nie może być kwestią przypadku. Sprawdź co ma do zaoferowania Twojemu kotu Purina Pro Plan. Cena tych produktów jest współmierna do jakości składników, z których stworzoną tę pyszną i wysoko wartościową karmę.  

Koty prócz tego, że są bardzo wybredne to mają też bardzo wrażliwe żołądki. W związku z nieodpowiedzialnym żywieniem wiele domowych pupili znosi mnóstwo nieprzyjemnych dolegliwości. Wycieńczające biegunki, wymioty, świąd skóry, wysypki, nietolerancje pokarmowe, reakcje alergiczne, choroby jelit- to wszystko efekt nieodpowiednio dobranej karmy dla kota, której skład naprawdę pozostawia wiele do życzenia.

Dlatego właśnie powstała seria produktów Purina Pro Plan dla kotów. Z szerokiej gamy smaków, bezpiecznych dla zwierząt produktów spożywczych wybierać mogą mruczki o nieco słabszych żołądkach, niezależnie od tego, czy nietolerancja pokarmowa dostała im się w spadku po rodzicach, czy wykształciła się poprzez błędy w diecie popełnione przez nieświadomego powagi sytuacji opiekuna. 

W związku z tym, że produkty Purina Pro Plan Veterinary Diets są lekkostrawne i nie zawierają zbóż oraz skrobi, to wspomagają perstartykę jelit oraz zapobiegają nawrotom przykrych dolegliwości, jednocześnie dostarczając kotu solidną porcję białka, witamin, minerałów oraz cennych dla jego wzroku, serca oraz układu odpornościowego aminokwasów. 

Purina pro plan dla kota, jest karmą w pełni bezpieczną, wartościową i hipoalergiczną. W bogatej ofercie sklepów zoologicznych można znaleźć produkty tej marki przeznaczone dla kotów w różnym wieku i zapotrzebowaniu energetycznym.

Szeroki wybór produktów dbających o zdrowie kota został dodatkowo uzupełniony o linię specjalistycznych karm Purina Pro Plan Sterilised. To jedzenie dedykowane dla kotów z problemami żołądkowymi, które mają za sobą zabieg sterylizacji lub kastracji. Odpowiedzialne i zrównoważone odżywianie pozwoli Twojemu kotu cieszyć się dobrym samopoczuciem i długim życiem przepełnionym zabawami i pieszczotami. Nie inwestuj więcej w marnej jakości, pełne konserwantów tanie karmy dla kotów, sprawdź ofertę Purina Pro Plan. Opinie zadowolonych klientów tylko potwierdzają jej zbawienny wpływ na kocie brzuszki. Problemy gastryczne nie muszą oznaczać dla Twojego pupila pasma wyrzeczeń. Zaproponuj mu więc to co dobre- na pewno odwdzięczy się latami wiernej przyjaźni