Applaws Karma

Applaws Karma

Zgodnie z prawem panującym na terenie Unii Europejskiej karmy etykiety produktów spożywczych dla zwierząt muszą dostarczać potencjalnemu klientowi, czyli właścicielowi kota jasno sprecyzowanych, dokładnych, zgodnych z prawdą informacji na temat składu konkretnego wyrobu. Pod tym względem karma applaws opinie zbiera na serio zdecydowanie pozytywne.  

To wysokiej jakości karma z dużą zawartością mięsa, białka i zdrowych dla kota warzyw, w rozsądnej cenie. Bezzbożowa, a co za tym idzie bezglutenowa, na tle innych diet “drogeryjnych”, czy ogólnodostępnych w sklepach wypada zdecydowanie lepiej w rankingu wartości odżywczych zawartych w jedzeniu.  

Karma applaws, to efekt prac specjalistów z zakresu żywienia żywienia tych na wpół uroczych- na współ drapieżnych zwierząt. Nie zawiera żadnych konserwantów, ani sztucznych i szkodliwych dla zdrowia barwników, tak aby jej smak, wartość odżywcza i energetyczna odpowiadała na potrzeby pupila, uzupełnia wszelkie niedobory. Producenci zadbali o to, aby  pozwalała cieszyć się dobrym samopoczuciem i sprawnością przez długie długie lata.

Wszystkie te informacje uwzględnione zostały w składzie analitycznym i surowcowym produktów Applaws. Karma dla kota tej konkretnej marki posiada szeroką gamę produktów dla zwierząt na różnym etapie rozwoju. Dla tych, które dopiero poznają świat dedykowana jest applaws Kitten. Ta konkretna seria wyrobów zawiera więcej białka i minerałów, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju małego organizmu.  W ofercie sklepu jest także wersja dla dorosłych kotów. Dostępne w formie suchej lub mokrej karmy produkty  królują na kocich stołach. Chrupiące smakołyki, czy puree z kurczaka, albo skąpane w sosie kawałki wołowiny- to wszystko zapowiada ucztę godną Twojego pupila. 

Jeśli nie jesteś pewny co do jego preferencji smaku warto zainwestować w pakiet próbny karmy. Produkty Applaws Cat są dostępne w korzystnych cenowo zestawach. Dzięki temu możesz testować i urozmaicać jadłospis kota.

Każda porcja, ze wskazaniem na konkretne składy poszczególnych produktów tej marki ma od 50-70 % czystego mięsa i podrobów, co jest naprawdę bardzo dobrym dobrym wynikiem w stosunku do małowartościowych karm “drogeryjnych”, czy dyskontowych. Obecne w recepturze mięso pochodzi ze sprawdzonych hodowli, w których nie stosuje się antybiotyków i hormonów. Każda porcja dostarcza kotu niezbędnych kwasów Omega 3 i Omega 6. Surowe włókno zawarte w karmie odpowiada za dobrą perystaltykę jelit kota, utrzymując jego układ trawienny w dobrym zdrowiu przez długie lata.

Applaws. Karma dla kota (mokra) tej marki dostępna jest w wygodnych do porcjowania zestawach saszetek, puszek lub po prostu większych metalowych pojemnikach. 

Na każdej saszetce karmy dla kota producent powinien zawrzeć informację na temat odpowiedniego dawkowania danego pokarmu, daty przydatności do spożycia oraz adres firmy i telefon kontaktowy do jej przedstawiciela- to wszystko na etykiecie posiada Karma Applaws. Opinie właścicieli zadowolonych z życia mruczków mówią same za siebie.