Bactador neutralizator zapachów i odplamiacz-dlaczego go potrzebujesz?

Bactador neutralizator zapachów i odplamiacz-dlaczego go potrzebujesz?

Neutralizatory zapachów to jedni z niewielu sprzymierzeńców kociego opiekuna, w walce o przyjemny zapach w domu i komfort innych niż ci futrzaści mieszkańców. Koci mocz ma niesamowicie intensywną woń, która z czasem osadza się i przechodzi przez tapicerki, zasłony, a nawet ubrania. Pół biedy kiedy smrodek unosi się z kuwety, gorzej jeśli nasz pupil załatwia się winnych niż wyznaczone do tego miejscach. Mocz domowych drapieżników jest bardzo trudny do usunięcia i wywabienia- dlatego właśnie powstał Bactador- neutralizator zapachów i odplamiacz w jednym.

To całkowicie bezpieczny dla kotów oraz ludzi środek do czyszczenia i odświeżania powierzchni, kuwet oraz przedmiotów codziennego użytku. Nie maskuje on nieprzyjemnego zapachu, ale usuwa drobnoustroje i bakterie, które są jego przyczyną. Mimo, ze sam Bactador jest bezwonny skutecznie walczy z nieprzyjemnym zapachem z legowiska dla kota, kuwety, transportera, a nawet mebli, czy tapicerki samochodu. Oprócz neutralizujących przykry zapach właściwości, spray usuwa plamy i zabrudzenia. Poradzi sobie z niemal każda wydzielina i przykrą niespodzianką pozostawioną przez pupila. Niestraszne mu: plamy i odór śliny, sierści, wymiocin, czy odchodów oraz zaschniętego jedzenia.

Mimo swoich silnych właściwości czyszczących neutralizator i odplamiacz Bactador jest w 100% nietoksyczny i zdrowy dla środowiska. Nie zatruwa ani powietrza, nie wpływa na układ oddechowy ludzi, ani zwierząt, nie powoduje także skórnych reakcji alergicznych. Nie wolno go jednak łączyć i mieszać z innymi preparatami do czyszczenia- z resztą po co? Z większością zabrudzeń Bactador poradzi sobie sam.

Jest to preparat idealny dla właścicieli małych, nienauczonych jeszcze czystości kotków. Z pewnością docenią go także opiekunowie sędziwych i mających kłopoty z utrzymaniem moczu mruczków. Bactador zmieni także życie właścicieli pupili skłonnych do mszczenia się i załatwiania poza kuwetą.

Odświeżacz powietrza i odplamiacz w jednym jest tani i wydajny. Dzięki niemu unikniesz kosztownego prania dywanu lub wymiany tapicerki w kanapie. Kot nasikał Ci na buty?- nie musisz się z nimi żegnać. Bactador przywróci im świetność.