Budka dla kota

Budka dla kota

Istnieje wiele różnych legowisk dla kota, a właściciele często zastanawiają się, które wybrać, aby było lubiane przez ich pupila. Kot bowiem potrzebuje mieć swoją kryjówkę, która umożliwi mu skrycie się i zapewni komfort, a także będzie idealnym miejscem do odpoczynku i spania. Bardzo polecane są budki dla kotów. Są one zabudowane, a więc mogą stanowić doskonały koci azyl i zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa. Mogą być dodatkowo obite pluszem, z czego nasz kot na pewno się ucieszy, ponieważ będzie miał mięciutkie i przytulne legowisko. Kocia kryjówka w postaci budki redukuje poziom stresu u kota, jest idealna dla kotów lękliwych lub agresywnych, a także w przypadku oswajania kota z nowym terytorium. Jeśli mamy kota wychodzącego na zewnątrz, dobrym rozwiązaniem jest również budka dla kota na zimę, którą możemy umieścić na dworze, aby uchronić pupila przed mrozem i opadami deszczu lub śniegu.  Nie da się pominąć faktu, że koty uwielbiają wszelkiego rodzaju kartony – z tego względu budka będzie dla nich idealna, bo swoim kształtem bardzo przypomina karton!

Palazzo domek dla kota

Jest to bardzo przestronny domek dla kota wykonany z naturalnego drewna jodły, które pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Kolor domku można indywidualnie dopasować według swoich preferencji. Jest dostarczany zmontowany – wystarczy go rozłożyć i jest gotowy do użytku, a jednocześnie bardzo stabilny. Posiada drzwiczki dla kota, które dają się łatwo zamocować. Doskonale się sprawdzi jako budka dla kota na dwór i zapewni ciepłe schronienie kotom przebywającym na zewnątrz. Wystarczy go zaimpregnować, a następnie umieścić w miejscu nienarażonym na działania czynników atmosferycznych. Jest dostępny w trzech rozmiarach : S, M, L.

Trixie Minou budka dla kota

Niesamowicie przytulna i ciepła budka dla kota, która będzie idealnym legowiskiem dla kotów, które uwielbiają spędzać swoje dnie na zakopywaniu się pod ciepłym kocem i nieustannym drzemaniu. Od środka budka jest wyścielona miękkim flauszem, a wejście jest obszyte uroczym, jasnym futerkiem. We wnętrzu znajduje się poliestrowa poduszka, którą można bez problemu wyjąć i wyprać w przypadku zabrudzenia. Wymiary budki to: 41 x 35 x 26cm.

Big Baby legowisko budka dla kota

Przytulna budka złożona z dwóch filcowych połówek, które można od siebie rozdzielić za pomocą zamka błyskawicznego. Po rozdzieleniu, spodnią część da się wykorzystać jako odkryte legowisko dla kota. W środku znajduje się bardzo miękka poduszka, którą oczywiście można wyjmować. Filc sprawia, że budka jest odporna na zniekształcenia, a jej naturalny, owalny kształt zabezpiecza kota przed przeciągami i zapewnia mu ciepło. Rozmiar tej budki to: 47 x 41 x 30cm.

Maisonette domek dla kota

Idealna kryjówka dla kotów wychodzących na dwór. Świetnie się sprawdzi jako budka dla kota na zewnątrz, ponieważ posiada wodoodporne zadaszenie chroniące przed deszczem lub dające cień w bardzo słoneczne dni. Wejście na taras jest ułatwione dzięki schodkom, co sprawia, że domek ten nadaje się również dla kotów, które mają problemy z pokonywaniem wysokości.